Sari la conținut
Forum Roportal
Sei Shonagon

Topic de dormit

Postări Recomandate

Dam... nascut dintr-o discutie absurda...

 

ideea e ca aici e locul unde forumistii pot dormi cand sunt pe forum, fara sa fie deranjati de ceilalti, care posteaza, discuta, polemizeaza sau rad in hohote si astfel strica linistea celor dornici de calm.

e locul somnoricilor, celor obositi dupa o zi grea la servici, ar celor plictisiti care nu au chef sa fie implicati activ pe forum, dar totusi sunt aici.

 

si las imaginatia sa lucreze sa vad ce postati cand dormiti... ha ha :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:tease: ...sssstttt..ca se trezeste prietena mea...imaginara.. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ar trebui sa aduc aici toate posturile mele de pe roportal, ca tot aduci aminte de adormiti sau obositi dupa o zi vesela si usoara la servici. Mda, original, imi place....altceva decat sa aberez, nu stiu ce altceva as putea posta aici. E voie si cu aberatii aici ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1 soricel... 2 soricei... 3 soricei... :tease: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o oaie...doua oi......trei oi...... :beee: ................ :P :crazy: OAIA LU' JIJI unde-iiii????

:tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa cred ca, din cati sunteti, UNUL nu m-a trezit si pe mine, desi visam urat si plangeam in somn, nu ziceti ca n-ati auzit acuma... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai usor cu galagia ca vreau sa dorm :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca ar trebui sa aduc aici toate posturile mele de pe roportal, ca tot aduci aminte de adormiti sau obositi dupa o zi vesela si usoara la servici. Mda, original, imi place....altceva decat sa aberez, nu stiu ce altceva as putea posta aici. E voie si cu aberatii aici ?

 

 

Absolut, somnul e o ocupatie libera, fara nici un fel de constrangeri... asta ca nu mai vorbim de cate se pot intampla in vis...

 

Gata, ciocul mic, ca trag pe dreapta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×