Sari la conținut
Forum Roportal
georgyany

Probleme?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut! Ma numesc George si sunt nou pe aici. :crazy:

Am o problema...de fapt nici nu stiu daca e o problema .. :think: Asa am inceput s-o consider eu cand am vazut ca nu reusesc sa gasesc un raspuns... Sper sa ma ajutati voi... :pardon:

Intai de toate ar trebui sa va spun ca am 22 de ani. De ceva timp am observat ca sperma mea nu are culoare alba(asa cum stiu eu ca ar trebui sa fie) ci e galben-verzuie...Stiti cumva de la ce se pot trage aceste culori... Sau de ce e asa ? :crazy:

Va rog mult sa ma ajutati! VA multumesc! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

draga george, sunt sigura ca ai putea gasi si aici oameni care sa-ti dea niste raspunsuri, dar mai bine ar fi sa postezi pe formul la domeniul "sanatate".

 

Bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
draga george, sunt sigura ca ai putea gasi si aici oameni care sa-ti dea niste raspunsuri, dar mai bine ar fi sa postezi pe formul la domeniul "sanatate".

 

Bafta!

 

 

Da. Mergi pe Sanatate ! :P

ce aveti dom'le cu baiatul..? cred ca asta stia si el ..fara sa ai spuneti .. :tease:

..se poate sa ai o boala cu transmitere sexuala..dar da nici tu nu sti ce ai facut..noi..

Si dupa cum spui tu ..pare prima data cind o vezi..mai cauta pe net ,daca iti este rusine sau nu poti merge la doctor..

si vei afla cu siguranta mai multe lucruri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×