Sari la conținut
Forum Roportal
Zburam

Cum reusiti sa prelungiti actul sexual?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Uite, cinstit acum si fara rautati! Nu trebuie sa iti tabacesti pielea de pe inaintare si nici sa iti faci partenera sa nu se mai poata scula din pat dupa actul ala. Am eu o cunostinta care zice ca o va f---e pe una pana ii scoate p--a din cap. Cam asta poate fi reactia daca te ocupi atatea ore de pompat. Te-as intreba tu de ce iti doresti ca actul ala sa dureze atatea ore? Sunt chiar curioasa

Editat de macrina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa parerea mea, dupa 2 ore mai ai nevoie de prelungire la un numar ???? Nu este deajuns pentru tine ? Eu cred ca este destul cat sa va simtiti bine dar ce urmeaza dupa este si mai frumos (asta in caz ca nu adormi, cum se mai intampla uneori)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uite, cinstit acum si fara rautati! Nu trebuie sa iti tabacesti pielea de pe inaintare si nici sa iti faci partenera sa nu se mai poata scula din pat dupa actul ala. Am eu o cunostinta care zice ca o va f---e pe una pana ii scoate p--a din cap. Cam asta poate fi reactia daca te ocupi atatea ore de pompat. Te-as intreba tu de ce iti doresti ca atul ala sa dureze atatea ore? Sunt chiar curioasa

sincer am avut o prietena nimfomana...pot sa zic.. am tinuto intro veselie timp de 1 sapt jumate si cu actuala prietena... park nu mai e la fel... adik cu aia dura ... nu am patit a 2 a zi sa imi fie greu... si cu actuala e bine nu ma plang cu asta am facut dragoste prima data.. si am vazut diferenta...dar nush... ma simteam aiurea poate cu aia am ajuns la limite... si acum mam intors la normal.. si mi se pare mai ciudat cred k asta e problema :P

 

 

si sincer nu am facut nici besici nici nimik dar intro sapt juma cam 8 ore pe zi... nush asa cva nu multi traiesc si cred k asa mam obisnuit... adik imi place sa tin fata in extaz cat mai mult... ptr me nu e asa mare placere doar knd am orgasm in rest nu e nustiu ce cum e la fete... si deaia imi place..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fetelor... nam zis k nu exista preludiu sau atingeri sau cum mai ziceti voi k nu puteti crede ce auziti eu ma refeream doar la actul in sine.. detaliile logik k au farmecu lor fara ele nu se poate..:crazy: si plus... dak sti sa o faci sa se simta bine.. poate fi o noapte intreaga nush ce e asa ..... nu o faci gogoasa... :tease:

Uite ca Macrina a spus bine ..eu spun la fel ca sint un "pic"..cam gogonate nu ca nu cred ca nu esti in stare ..doar ca un numar 2-3 ore ..esetee... :P

Deci cite numere si ..poziti sint la tine in timpul acesta ..?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uite ca Macrina a spus bine ..eu spun la fel ca sint un "pic"..cam gogonate nu ca nu cred ca nu esti in stare ..doar ca un numar 2-3 ore ..esetee... :P

Deci cite numere si ..poziti sint la tine in timpul acesta ..?

doar un numar asta e ideea.. asta e record .. ma tine in medie 1 ora 1 ora juma.. bine excluzand primu numar.. :tease:) si pozitii.... 3 4...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
doar un numar asta e ideea.. asta e record .. ma tine in medie 1 ora 1 ora juma.. bine excluzand primu numar.. :P) si pozitii.... 3 4...

slab...slab....o ora juma' si doar 3-4 miscari in spatiu...parerea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa parerea mea, dupa 2 ore mai ai nevoie de prelungire la un numar ???? Nu este deajuns pentru tine ? Eu cred ca este destul cat sa va simtiti bine dar ce urmeaza dupa este si mai frumos (asta in caz ca nu adormi, cum se mai intampla uneori)

 

Cu mine vorbesti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
doar un numar asta e ideea.. asta e record .. ma tine in medie 1 ora 1 ora juma.. bine excluzand primu numar.. :P) si pozitii.... 3 4...

..eee..vezi ..mai vi de acasa acum..te cred ..

si cum spune Aca ..cam slabut ..si asta ..depinde si de partenera si starea de spirit . :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..eee..vezi ..mai vi de acasa acum..te cred ..

si cum spune Aca ..cam slabut ..si asta ..depinde si de partenera si starea de spirit . :P

sincer... sti.. cu prietena kre o am acum si o iubesc ma iubeste.. e dragoste nu e neaparat sex.. cu aia cu kre am stat inchis 1 sapt juma... am facuto in n stiluri...cu iuby mea... nush da sexu nu e chiar asa important..are si el importanta dar relatia e f stransa.... da bine nu asta conteaza eu vorbeam de altceva la topic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sincer... sti.. cu prietena kre o am acum si o iubesc ma iubeste.. e dragoste nu e neaparat sex.. cu aia cu kre am stat inchis 1 sapt juma... am facuto in n stiluri...cu iuby mea... nush da sexu nu e chiar asa important..are si el importanta dar relatia e f stransa.... da bine nu asta conteaza eu vorbeam de altceva la topic...

Da adevarat..alta era intrebarea ..

..pai ..organismul tau se simte epuizat de efortul depus ..daca o sa o iei ritmat ..o sa vezi ca va merge .Dar performantele care le atingi tu acum ..sint deja foarte mari..asa ca nu cred ca mai ai nevoie de mai mult.

Majoritatea se mira ,( pe buna dreptate)ca nu este adevarat ce spui..;eu te cred findca am patit-o si eu .

Deci ..revino la normal si vei vedea ca va fi bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×