Sari la conținut
Forum Roportal
Zburam

Cum reusiti sa prelungiti actul sexual?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am incercat, cu mici opriri. asa merge mai mult, vreo 20 min insa cu multe opriri

 

 

asa si ce e rau in asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am incercat, cu mici opriri. asa merge mai mult, vreo 20 min insa cu multe opriri

 

Vezi? Pauzele mici si dese, cheia marilor succese.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu pauze pot mult, de fiecare data cand simt ca vine, ma opresc si apoi dupa cateva secunde iar continui, asa merge

 

e suficient

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci e normal ca dupa 3 minute(aproximativ), fara pauze sa te termini?

cu pauze pot mult, de fiecare data cand simt ca vine, ma opresc si apoi dupa cateva secunde iar continui, asa merge

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu, mie mi se pare ciudat sa pot doar atat. Ne simtim bine amandoi. Incepem prin ai face sex oral pana ce are orgasm si apoi continui cu penisul si mai are alte orgasme. Nu am incercat de mult sa vad cum e daca nu ii fac sex oral la inceput. Trebuie sa vad. Dar totusi nu cred ca de asta depinde "performanta" mea

 

Inca ceva: dupa ce facem sex si avem amandoi orgasm, dupa 5-10 minute pot face iara si atunci ma tine mult mai mult

 

Un lucru care am uitat sa il spun este ca penisul meu este carn spre dreapta, afecteaza asta oare performanta?

 

uneori mi s-a intamplat sa ma termin in mai putin de 30 de secunde de la penetrare, asa, brusc

Editat de slab

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un lucru care am uitat sa il spun este ca penisul meu este carn spre dreapta, afecteaza asta oare performanta?

 

Important este sa nu fie spre in jos cind e in erectie. Cristinica stie mai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

depinde de compatibilitate fiecaruia :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×