Sari la conținut
Forum Roportal
heidi2007

sex on the phone

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna! sunt membra noua si de ceva vreme va urmaresc pe net. mi au placut discutziile voastre si as vrea sa vin spre voi cu o intrebare: Ati facut vreodata sex on the phone cu un simplu prieten/prietena? stiu ca suna ciudat, dar sunt intr o dilema. fac chestia asta cu un tip pe care de abia il cunosc - as putea sa zic ca ne leaga o relatie profesionala-eu tocmai m am despartit de prietenu meu,iar el e singur si vrea sa para genu care nu se implica in relatii de termen lung. cu toate astea, nu inteleg de ce o face (el ma suna, desi eu am fost cea care a inceput jocu). mi a fost alaturi cand m am despartit de prietenu meu si de atunci am inceput "sa ne jucam" la telefon. o alta intrebare ar fi: credeti ca e interesat de mine sau pur si simplu sa ma sune pe mine ii iese mai ieftin decat la hotline? merci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna! sunt membra noua si de ceva vreme va urmaresc pe net. mi au placut discutziile voastre si as vrea sa vin spre voi cu o intrebare: Ati facut vreodata sex on the phone cu un simplu prieten/prietena? stiu ca suna ciudat, dar sunt intr o dilema. fac chestia asta cu un tip pe care de abia il cunosc - as putea sa zic ca ne leaga o relatie profesionala-eu tocmai m am despartit de prietenu meu,iar el e singur si vrea sa para genu care nu se implica in relatii de termen lung. cu toate astea, nu inteleg de ce o face (el ma suna, desi eu am fost cea care a inceput jocu). mi a fost alaturi cand m am despartit de prietenu meu si de atunci am inceput "sa ne jucam" la telefon. o alta intrebare ar fi: credeti ca e interesat de mine sau pur si simplu sa ma sune pe mine ii iese mai ieftin decat la hotline? merci

 

Nu , n-am facut sex on the phone ... nu inteleg de ce nu va jucati face to face

Dar de ce ai postat la DRAGOSTE si nu la SEX ?

Editat de ISIS76

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu , n-am facut sex on the phone ... nu inteleg de ce nu va jucati face to face

Dar de ce ai postat la DRAGOSTE si nu la SEX ?

 

scuze, sunt noua si abia acum ma familiarizez cu site ul

nu ma joc face to face pt ca nu am curajul si nici el nu imi propune. se complace in a mi spune in "momentele alea" : "de ce e atat de complicat?"

mi e teama ca o sa ma indragostesc de el daca ne jucam face to face. dar intrebarea e daca poti sa faci chestia asta cu o persoana pe care o placi ca si simpla prietena. poti sa ti imaginezi ca faci sex cu ea daca nu esti atras macar?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
scuze, sunt noua si abia acum ma familiarizez cu site ul

nu ma joc face to face pt ca nu am curajul si nici el nu imi propune. se complace in a mi spune in "momentele alea" : "de ce e atat de complicat?"

mi e teama ca o sa ma indragostesc de el daca ne jucam face to face. dar intrebarea e daca poti sa faci chestia asta cu o persoana pe care o placi ca si simpla prietena. poti sa ti imaginezi ca faci sex cu ea daca nu esti atras macar?

pai daca el stie si vrea, da' de ce atata graba, de ce nu iei tu initiativa?...macar vezi: e laie ori balaie....asa e pierdere de vreme, parererea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna! sunt membra noua si de ceva vreme va urmaresc pe net. mi au placut discutziile voastre si as vrea sa vin spre voi cu o intrebare: Ati facut vreodata sex on the phone cu un simplu prieten/prietena? stiu ca suna ciudat, dar sunt intr o dilema. fac chestia asta cu un tip pe care de abia il cunosc - as putea sa zic ca ne leaga o relatie profesionala-eu tocmai m am despartit de prietenu meu,iar el e singur si vrea sa para genu care nu se implica in relatii de termen lung. cu toate astea, nu inteleg de ce o face (el ma suna, desi eu am fost cea care a inceput jocu). mi a fost alaturi cand m am despartit de prietenu meu si de atunci am inceput "sa ne jucam" la telefon. o alta intrebare ar fi: credeti ca e interesat de mine sau pur si simplu sa ma sune pe mine ii iese mai ieftin decat la hotline? merci

 

dar tu de ce intri in joc ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sexul la telefonul este ca ciorba de burta fara smantana, morcov si ardei iute..adica degeaba o mananci ca e nasoala rau de tot si nici macar nu te saturi...

Parerea mea este urmatoarea.:luati-o incet, intalniti-va de cateva ori mai intim si ....vedeti ce iese.....nu se stie niciodata de unde sare iepurele..poate un sex live te va satisface mai mult decat o oralitate imaginara la telefon!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu, treceti asadar la urmatoarea etapa. Caci doara asa...e apa de ploaie :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mah ! Treaba cu telefonu' sigur nu e la locul ei !

 

Poate e timid tipul ? :pardon:

 

Poate ii iese mai ieftin ca la hot line ! :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×