Sari la conținut
Forum Roportal
danielaa

Bijuterii din argint si inox - cumparate pe internet

Postări Recomandate

Eu sunt o mare fana a bijuteriilor din argint si inox si mai nou a cumparaturilor de pe net...evident din cauza timpului liber foarte putin. Eu am cumparat recent bijuterii super faine una de chihlimbar si una din otel pentru sot ( a venit mosu') de pe internet, de la www..EDITro si au fost super ok.

As vrea sa imparatasim din experientele noastre in a cumpara de pe net...pentru ca eu recunosc inca cumpar cu mare strangere de inima de pe net...de frica sa nu i-au teapa.

 

 

Edit:

pare reclama mascata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt o mare fana a bijuteriilor din argint si inox si mai nou a cumparaturilor de pe net...evident din cauza timpului liber foarte putin. Eu am cumparat recent bijuterii super faine una de chihlimbar si una din otel pentru sot ( a venit mosu') de pe internet, de la www..EDITro si au fost super ok.

As vrea sa imparatasim din experientele noastre in a cumpara de pe net...pentru ca eu recunosc inca cumpar cu mare strangere de inima de pe net...de frica sa nu i-au teapa.

Edit:

pare reclama mascata

 

Daca esti fana a accesorilor din inox pot sa-ti stisfac curiozitatea. Ma gasesti tot la moda pentru metalici. Cauta royalycalin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dapz,exista riscul fff mare sati iei tzeapa de la o bomboana pana la masini sau mai stiu eu ce ...stiu multe metode de ati lua tzeapa pe net si le ocolesc pe majoritatea....si faza cu CCu (credit cardu)nu dati datele pentru ca riscati sa fiti storsi/uscati de bani ! CUMPARATI NUMAI DE LA OAMENI DE INCREDERE,cunoscuti,cautati sa aveti garantii ceva,si fiti atent la TOT ce misca ! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×