Sari la conținut
Forum Roportal
Brindusa

Caderea parului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imi cade mult par in ultima vreme, dupa ce fac baie, ramane cate un smoc de par in vana si se infunda. Cred ca am leucemie si o sa mor. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi cade mult par in ultima vreme, dupa ce fac baie, ramane cate un smoc de par in vana si se infunda. Cred ca am leucemie si o sa mor. :yes:

Doamne fereste! Termina cu prostiile! Pentru unele fete e o treaba serioasa pierdera podoabei capilare, n-o lua in ras.:yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si pentru mine e, doar is fata. Sunt foarte trista c-o sa chelesc cat de curand.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate este si din cauza starii afective.poate ai fost stresata in ultimul timp...nu mai folosi decat produse naturale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mie-mi pica parul nonstop ;)

 

La produsele naturale intra si sperma, nu?

bineinteles :cow:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ma refeream la sperma,dar nu am incercat si nici nu mi-a trecut prin cap sa ma interesez de asta.eu ma refeream la plante medicinale,uleiuri eterice,vitamine,miere de albine,ceara de albine,etc.Cred ca v-am convins cat de cat.

cred ca am un par de invidiat.nu prea am timp sa intru pe aici si sa dau multe detalii,mai bine scrieti-mi pe remedii_naturale@yahoo.com si dupa ce am citit despre problemele voastre ma documentez si va raspund.

Nu mai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tratamentul cu gaz din cate stiu eu se foloseste pentru reducerea efectivelor sau eliminarea poporelor cotropitoare din podoaba capilara :P

Adica paduchi si alte cele...

 

Crezi ca daca era doar pentru cotropitoare se mai inventa crema masca cu gaz? :o:

 

Chelstopul de la Hofigal e foooooooooarrrrrrte bun :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

incercati tratamentul de la firma Hemel este 100% natural si a dat rezultate foarte bune in 2 luni de folosire daca doriti mai multe detalii despre el si despre celelalte produse ale firmei lasati mesaj si va contactez,poate va intereseaza si afacerea :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×