Sari la conținut
Forum Roportal
andya

Freza presedintelui

Postări Recomandate

Probabil ca ati vazut cu totii reportajul difuzat pe post de televiziune nationala, in care se prezenta incidentul din Anglia cu freza presedintelui nostru (i-au zburat peste cap suvitele lungi cu care incearca in zadar sa isi acopere chelia ... si arata chiar ridicol).

 

Mi sa-a parut ca sa-a facut putin cam mult caz de toata faza, dar pe undeva aveau dreptate: Basescu are o problema cu imaginea. Oricum solutia propusa de ei chiar mi-a placut: fara suvite lungi care incearca sa inlocuiasca parul lipsa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am vazut reportajul dar freza presedintelui mi se pare ciudata.

Ar trebui sa se impace cu gandul ca nu mai are acelasi par ca si in tinerete sau sa apeleze la un plastician.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu totii stim ca are chelie!Nu inteleg de ce mai incearca sa si-o ascunda si nu isi tunde acea suvita! Chiar nu realizeaza cat este de penibil??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa se tunda, ca mai urat de atat tot n-o sa fie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa facem un memoriu, sa-i propunem sa se tunda - ca pana la urma e imaginea noastra in lume, nu?

 

Am glumit, nu le am cu memoriile...Dar ar trebui sa faca cineva ceva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca i-ar sta foarte bine ras in cap... decat sa-si tot aranjeze "pletele" ravasite de vant in cele mai nepotrivite momente... ;)" ;)" ;)"

 

PS: Macar se imbraca mai bine decat Nastase... :) ;) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oare? ;)

[snapbacca]26468[/snapbacca]

 

Poate nu ii ajunge salariul prezidential sa isi ia o peruca ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate nu ii ajunge salariul prezidential sa isi ia o peruca :(

[snapbacca]26527[/snapbacca]

 

 

Este si aceasta o posibilitate! :;): :;): ::): Desi...putin probabil sa fie asa! :;): :;): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oare? :)

[snapbacca]26468[/snapbacca]

 

 

Cu siguranta... Nastase are nevoie de un stilist... urgent! ;) Nici Basescu nu pot spune ca rupe gura targului (pe el il strica rau freza, parerea mea), insa cu siguranta se imbraca mai bine decat Bombonel :;): :;): :;):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×