Sari la conținut
Forum Roportal
Rebel XP

Mircea Badea

Va place Mircea Badea?  

136 membri au votat

  1. 1. Va place Mircea Badea?

    • Da,imi palce foarte mult
      64
    • Este ok
      40
    • Nu-mi place
      11
    • E jalnic
      21


Postări Recomandate

e infantil...la greu!

:o: mda... iata insa ca romanului ii place si aberatia :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da mai eu sunt Mircea Badea ..si ce daca vroiam sa vad ce zice lumea despre mie :o:

MB ar fi scris: mine..si dadea cu pumnul in mouse

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mareexecutor nu fii sigur ca daca ai vazut ca am 19 ani ..atata am...oricum am glumit cand am zis ca eu sunt...stiam ca este un personaj controversat si am vrut sa vad pareri...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:crazy: ti-ai expus pct de vedere...am inteles ca nu iti place ...spune-o direct pentru ca oricum nu conteaza...e doar o statistica si cine vrea sa vorbeasca ..ce ii place sau ce nu ii place e liber sa o faca..

salut. si mie imi place. si asta pt indrazneala de a spune ce se intampla in justitie. eu am avut o problema...mai mare cu ea,si stiu cum e. cei care nu au trecut,nu au cum sa realizeze ce mizerie umana exista acolo. suntem slugile unui sistem securist si indiferent vizavi de tine,ca individ. in ceea ce priveste faptul ca se raporteaza la trecut,mi se pare normal,suntem ce suntem doar datorita experientelor traite si a greselilor noastre sau ale altora vizavi de noi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma distreaza :plane: mi-a placut faza cand a dat cu pumnul in mouse.Si aia cand a dat cu ciocanul in telefon HA HA...stie sa se distreze :shipwrecked:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ba, ie bun omu', desi are anumite sechele de pe vremea cand iera la Antena1, si avea un cacat de emisiune, ramane unu' dintre cei mai bun analisti si jurnalisti din Romania...

calitatea lui e ca ia totu' presonal, indiferent de "trend", sa-i zicem asa... isi expune punctu' de vedere asa cum vrea iel, nu cum ii impune cineva. e de admirat, zic eu.

defectu' lui ie ca inca nu reuseste sa dezvolte argumente pertinente pentru toate parerile lui... e cam dezordonat, stresat, si asta nu da bine pentru un om de "talia" lui, daca se poate spune asa...

 

in rest, numa' de bine... cand am timp, ma uit, ca dac-as putea, m-as uita zilnic...

 

 

 

offtopic: rebel intr-adevar, tu. impotriva cui te revolti?

on topic: nu-mi place nici ca barbat, nici ca pseudo-om de televiziune. uneori mai zice cate un lucru adevarat. doar uneori si doar cate un lucru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×