Sari la conținut
Forum Roportal
bose

Pasionat de WebDesign

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt pasionat de Web Design, hai sa facem putin schimb de experienta, sa ne prezentam proiectele reciproc si poate colaboram la vre-un site in viitor.

 

Doresc sa fac un PORTAL, sau un site dar nu am ce tema sa abordez, ca sunt atatea portale, directoare web, incat ar fi banal, as vrea sa fac ceva in premiera pe piata de IT din romania. Daca aveti idei nu ezitati sa POST-ati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doresc sa fac un PORTAL, sau un site dar nu am ce tema sa abordez, ca sunt atatea portale, directoare web, incat ar fi banal,
adica vrei sa faci ceva dar nu sti ce.... hmmm... oare doar mie mi se pare cam aiurea?

 

as vrea sa fac ceva in premiera pe piata de IT din romania. Daca aveti idei nu ezitati sa POST-ati.
de obicei ideilea astea costa bani multi si nu prea pica ele asa... in forumuri...

 

Sunt pasionat de Web Design, hai sa facem putin schimb de experienta, sa ne prezentam proiectele reciproc si poate colaboram la vre-un site in viitor.
uite aici s-ar putea sa ne ajutam reciproc... eu am o idee foarte bine conturata dar care tot aman sa o pun in practica (nici eu nu stiu de ce...)

da-mi un mail in care sa-mi spui la ce capitol al webdesign-ului te pricepi cel mai bine si poate facem o echipa...

as vrea sa vad si ceva proiecte facute de tine sa-mi fac o idee "cu cine stau de vorba".

ale mele le gasesti pe webber.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica vrei sa faci ceva dar nu sti ce.... hmmm... oare doar mie mi se pare cam aiurea?

 

de obicei ideilea astea costa bani multi si nu prea pica ele asa... in forumuri...

 

uite aici s-ar putea sa ne ajutam reciproc... eu am o idee foarte bine conturata dar care tot aman sa o pun in practica (nici eu nu stiu de ce...)

da-mi un mail in care sa-mi spui la ce capitol al webdesign-ului te pricepi cel mai bine si poate facem o echipa...

as vrea sa vad si ceva proiecte facute de tine sa-mi fac o idee "cu cine stau de vorba".

ale mele le gasesti pe webber.ro

poate gasesti un topic de acum 5 ani la care sa raspunzi :crazy: . Dar cine stie poate mai e inca interesat de colaborare ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu fac web design si ma gandeam sa fac un schimb de idei.

Am cateva idei foarte proaste, zic eu, si caut alt web designer sa le schimb cu idei mai bune :lol2:

...glumesc si eu.

 

Eu ma tot gandesc ca daca as avea o idee buna, as putea veni aici pe forum sa caut colaboratori ca sa o pun in practica sau as cere pareri despre ea?

 

Ideea revolutionara inca o caut si eu... sau caut fonduri pentru una... !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar avea cineva o idee geniala, nu cred ca ar spune-o pe un forum, avand in vedere ca ar pune-o altii in practica si el ar ramane cu buza umflata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ar avea cineva o idee geniala, nu cred ca ar spune-o pe un forum, avand in vedere ca ar pune-o altii in practica si el ar ramane cu buza umflata

Sunt firme care asta fac, tu vii cu ideea iar ei o pun in practica: finantare, logistica pana la marketing. totul e sa fie o ideea buna. De obicei tu, pe ideea ta, primesti 30% din afacere. Eu zic ca e ok.

Aceasta solutie e utila nu doar cand nu-ti permiti financiar o investitie, ci si cand ai resurse limitate si in alte planuri, de ex marketing si vanzari. degeaba ideea ta e geniala si bine pusa in practica daca nu se bucura de promovare corespunzatoare.... se pune praful pe ea...

Aveti idei? luati legatura cu webber - webdesign | aplicatii web | cd multimedia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Caut programatori si webdesigneri-toate nivelurile pentru crearea unui portal de handbal. Doritorii pot sa imi scrie la handball007@yahoo.co.uk sau ma pot contacta pe adresa de messenger.

Va multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×