Sari la conținut
Forum Roportal
Rebel XP

Cel mai frumos oras din lume

Postări Recomandate

Braunau Am Inn ... e ft. frumos la Braunau, si au o biserica foarte misto....biserica Sf Stefan :cheer:

 

Va dau o adresa, Salzberger Vorstadt nr 15, langa e un restaurant, iar la nr 15 se afla fostul han Pommer unde .... unde s-a nascut stiti voi cine :cheer:

post-166701-1218536841_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Braunau Am Inn ... e ft. frumos la Braunau, si au o biserica foarte misto....biserica Sf Stefan :cheer:

 

Va dau o adresa, Salzberger Vorstadt nr 15, langa e un restaurant, iar la nr 15 se afla fostul han Pommer unde .... unde s-a nascut stiti voi cine :cheer:

 

Un frustrat paranoic.

Editat de Nesimtescu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cam greu sa zic care-i cel mai frumos.

 

budapesta mi-a ramas in minte ptr ca a fost primul oras vizitat -din afara tarii.

si balcik - bulgaria mi-a placut mult. poate ptr ca odinioara a fost al nostru. e f pitoresc.

 

de la noi am admirat in special sighisoara si clujul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut undeva un sondaj de opinie si verdictul era :Vancouver ( intradevar e superb orasul).Cred ca si Venetia s-ar califica. Mai mult ca sigur.Dar e si chestie de opinie acum.Fiecaruia ai place altceva la un oras.

Editat de xqzy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imposibila intrebare.

Fiecare oras pe care-l vizitezi este frumos prin ce reprezinta , arhitectura ,,atmosfera , dar cel mai important este ce simti tu in acel moment si cum il vezi,cred ca este esentiala starea ta !

Sankt Petersburg ,Roma , Paris , Londra , Praga , Bangkok ,Kuala Lumpur , Alexandria ,Budapesta ,Athena ,Alma Ata , Venetia ,Florenta ,Timisoara ,Samarkand , Sibiu ,Brasov , Tbilisi ,Sighisoara ,Kracovia ,Positano (da Positano este cel mai frumos ) ,Istanbul ,Bodrum , Viena ,Trier , Portofino si lista este foarte lunga.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chisinaul e frumos :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×