Sari la conținut
Forum Roportal
LTLLGIRL

Sunt in dilema

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De 4 luni sunt intr-o mare incurcatura. Am ajuns sa-mi induc in subconstient teama de .............

Am fost o perioada foarte lunga (niste ani mai multi) cu un barbat. Viata ne-a despartit.........nepotrivire de caracter.

Acest barbat era extrem de dotat si ma ridica in nori de fiexcare data cand ...........

Acum am cunoscut pe altcineva, care nu e asa dotat (nu ma intrebati cum stiu, dar stiu). Problema mea e ca am ajuns la un moment in care simtim nevoia de mai mult...........Dar mie mi-e teama. Daca el o sa considere ca nu sunt tocmai potrivita pentru el .............ca marime vorbesc.

As vrea sa-mi raspundeti sinxcer la urmatoarele intrebari:

1. Credeti ca dupa atatia ani cu o persoana foarte dotata, marimea mea s-a format dupa el?

2. Credeti ca incercand cu ceva mai mic eu am sa par mare?

 

Va multumesc foarte mult.

Ajutoooooooooooor!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De 4 luni sunt intr-o mare incurcatura. Am ajuns sa-mi induc in subconstient teama de .............

Am fost o perioada foarte lunga (niste ani mai multi) cu un barbat. Viata ne-a despartit.........nepotrivire de caracter.

Acest barbat era extrem de dotat si ma ridica in nori de fiexcare data cand ...........

Acum am cunoscut pe altcineva, care nu e asa dotat (nu ma intrebati cum stiu, dar stiu). Problema mea e ca am ajuns la un moment in care simtim nevoia de mai mult...........Dar mie mi-e teama. Daca el o sa considere ca nu sunt tocmai potrivita pentru el .............ca marime vorbesc.

As vrea sa-mi raspundeti sinxcer la urmatoarele intrebari:

1. Credeti ca dupa atatia ani cu o persoana foarte dotata, marimea mea s-a format dupa el?

2. Credeti ca incercand cu ceva mai mic eu am sa par mare?

 

Va multumesc foarte mult.

Ajutoooooooooooor!!!!!

 

 

Raspunsul il vei gasi dupa ce vei experimenta prima noapte de dragoste cu "noul".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema e ca nu pot ajunge in pat cu el..............de teama ca eu sunt formata dupa "vechiul" si lui ii voi parea mare.

Asta e marea problema. Pentru ca simt numai fluturasi in stomac si mi-e teama ca voi fi aruncata.

Poate voi fi aruncata intr-un mod fumos(pentru ca el este extrem de educat si de cult), dar nu vreau sa fiu aruncata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iata ca-ti dau si eu un sfat tie daca imi permiti.

 

Daca tipul stie pe ce butoane sa apese la pupitrul tau de comanda nici nu o sa-ti dai seama cat de .... sau de.... este.

Oricum , ca barbat iti zic, nu trebuie sa te gandesti cat, ce, sau, daca, poate, .....

Tot ce trebuie este sa experimentezi si vei sti singura raspunsurile la intrebarile tale . Poate vei ramane surprinsa de calitati . :stars:

 

Oricum in comparatie cu ce hotarasti tu ca cel dinainte era un performer ?

:airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Problema e ca nu pot ajunge in pat cu el..............de teama ca eu sunt formata dupa "vechiul" si lui ii voi parea mare.

Asta e marea problema. Pentru ca simt numai fluturasi in stomac si mi-e teama ca voi fi aruncata.

Poate voi fi aruncata intr-un mod fumos(pentru ca el este extrem de educat si de cult), dar nu vreau sa fiu aruncata.

 

 

atunci ce ai sa faci te pregatesti de manastire .....ofelia ?daca spui ca e extrem de cult si educat .............nu cred ca asta va fi o piedica sa tina la tine !

iar GEO .....cred ca asa e normal sa pastrati o relatie de prietenie ,asa va avea ocazia sa-si spele pacatele .nu ma refer la ....eu stiu intalniri de 1 sau 2 nopti pe luna ci la o prietenie adevarata in care sa-ti poatea recastiga increderea !

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Geo eu fac diferenta dupa luat in brate intr-un moment mai fierbinte si dupa marimea prin pantaloni.

Acuma sincera sa fiu daca el nu va stii pe ce "butoane sa apese", eu nu prea am curaj sa-i spun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Geo eu fac diferenta dupa luat in brate intr-un moment mai fierbinte si dupa marimea prin pantaloni.

Acuma sincera sa fiu daca el nu va stii pe ce "butoane sa apese", eu nu prea am curaj sa-i spun.

 

 

 

Pai nu trebe sa-i spui la modul direct gen :'uite aici imi place si sta draqu mai mult pe zona aia e.t.c.

 

Trebuie sa-i sugerezi prin gesturi chiar in timp ce ........

Daca tipul e asa de citi cum spui se va supune si va face ce trebuie , va intelege ce si cum.

Mai intai insa trebuie sa scapi tu de teama ta si nu mai sta croita pe sistemul tau de masurare a marimii ci fa-ti un alt sistem de masurare a calitatii serviciului prestat.

 

Bafta ! :airkiss:

Editat de geo3029

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e greu sa cred ca ai facut sex ani la rand cu un tip dotat si tu te-ai modelat dupa el. Daca esti mare esti mare de la natura, nu ca te-a "deformat" el. Incearca!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar crezi ca nu stie? Daca stie sa deduca marimea/grosimea, sigur stie si restul... :airkiss:

 

 

Pai asta nu ne poate spune decat ea daca stie ce si cum sau are nevoie de alte sfaturi nu ?

Editat de geo3029

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×