Sari la conținut
Forum Roportal
Marlboro

Faf LaRage, Prison Beak & Warn

Postări Recomandate

Un lucru e clar. Stiu ca am fost corecta. Voi spuneti ce vreti, mai ales Saharian.

pai doar e topicul nostru, sa m

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un lucru e clar. Stiu ca am fost corecta. Voi spuneti ce vreti, mai ales Saharian.

 

 

!"X$%%^&***(()))__

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai aici e toata cioaca.

asta e mesajul...ai vazut 8 Miles ??

e URA, man, e URA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu asa sint ...marginit, banal, insipid , incolor si cu mult (o)dor ... :airkiss:

 

Altu n-am :stars:

 

NEXT :crazy:

Recunoasterea ta suna a sictir.Si ma bucur ca poti accepta toate invectivele chiar de nu iti sunt adresate .Ce v-a casunat mai?Aici in no man's land aveti voi de impartit?Aici unde totul este roz bombon si tematicile usor puerile?Ce puteti gresi?Sunteti ingeri cu totii.Ma intreb cum de nu veniti la religie si spiritualitate.Cu prestanta voastra siguri deveniti supermoderatori acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Recunoasterea ta suna a sictir.Si ma bucur ca poti accepta toate invectivele chiar de nu iti sunt adresate .Ce v-a casunat mai?Aici in no man's land aveti voi de impartit?Aici unde totul este roz bombon si tematicile usor puerile?Ce puteti gresi?Sunteti ingeri cu totii.Ma intreb cum de nu veniti la religie si spiritualitate.Cu prestanta voastra siguri deveniti supermoderatori acolo.

spit it out, man !

yoo bro !!

check it out. yeah, yeah.

 

Recunoasterea ta suna a sictir.

all togehter now ; sictir, sictir, sictir,

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime yo

sictir, yo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×