Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pentru ca vin tarziu de la servici. Cand ajung acasa, pe de o parte ma astepata nenumarate activitati casnice, pe de alta parte intre ora cand ajung acasa si momentul culcarii sunt doar cateva ore pe care le pot petrece cu sotul meu... iar in weekend ( cand nu mai avem panica timpului putin), stam agatati pe internet pe rand :P daca suntem acasa. Mai nou insa am inceput sa intru pe forum si cand sunt la birou, va rog sa apreciati! :tease: pentru ca am mari retineri legate de asta

 

Apreciem, apreciem ... :P

 

:tease:

 

Si totusi, e loc si de mai bine :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am retinut si fac pasi in aceasta directie :haha:

 

Pentru orientare iti dau acces la satnavul meu TomTom :roll: (ce nume predestinat ;) )

 

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
esti casatorita ? daca da, iti iubesti sotul ?ai copii ? ce zodie esti ?

 

 

Sunt casatorita. Da, il iubesc. Nu avem copii deocamdata - sotul meu are doua fiice dintr-o casatorie anterioara, insa ele locuiesc cu mama lor, dar am o relatie foarte buna atat cu fetele cat si cu fosta, asa ca ma consider foarte norocoasa din acest punct de vedere, pentru ca stiu ca e foarte rar asa ceva. Sunt capricoarna get-beget! :) Incapatanata pana in panzele albe si genul de om, care cand il apuca merge inainte exact spre peretele din fata lui :flowers:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

frumos ...imi place raspunsul tau ...mai stiu si eu un caz in care actuala se intelege cu fosta ....felicitari ...e un lucru greu de realizat ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
frumos ...imi place raspunsul tau ...mai stiu si eu un caz in care actuala se intelege cu fosta ....felicitari ...e un lucru greu de realizat ..

 

:crazy: Cred ca in mare parte depinde de perspectiva din care vezi lucrurile: cum il cunosc pe sotul meu si stiu ce calitati apreciaza la oameni si ce pretentii are de la el si de la ceilalti, chiar inainte sa o fi cunoscut, banuiam ca este un om deosebit, pentru ca altfel sotul meu nu s-ar fi indragostit de ea. Cum din fericire nu cred in compararea cantitativa a iubirilor, insa sunt convinsa ca fiecare iubire e unica, stiu ca dragostea lor nu are nici o legatura cu a noastra, insa e parte a trecutului si a vietii sotului meu si nu vreau sa o sterg de acolo, pentru ca daca iubesti pe cineva il iubesti cu tot trecutul, cu toate experientele care l-au facut sa devina omul pe care-l iubesti. In afara de asta, fiind mama copiilor, e de la sine inteles ca ocupa un loc important in viata noastra. Si desigur a depins in mare parte si de faimosul meu noroc de capricorn :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa-ti pun o intrebare trebuia sa citesc toate intrebarile si raspunsurile precedente?ca mi-e lene.....dar asa nu stiu nimic despre tine........Spune,ce te caracterizeaza?....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×