Sari la conținut
Forum Roportal
Rebel XP

"Nu mai beau niciodata"

Postări Recomandate

Am zis ca "nu mai beau niciodata" de mai multe ori...chiar si acum o zic dar sunt constient ca fara succes :airkiss:

Aseara am baut bere vin si un shot de Apsint care m-a omorat ...voi cand si din ce ati zis aceasta nemuritoare fraza?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am zis acum cativa ani ca nu mai beau [bere] si pana acum am reusit sa ma tin de cuvant :P

Cat despre alte bauturi alcoolice... eh :jester:

am zis-o pe 15 februarie 2001 !!!

Pai si pana la urma te-ai tinut de cuvant? :>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E plina lumea de petrecareti da niciunu nu vrea sa zica , cand a zis ultima data ca nu mai bea niciodata :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost consumator dedicat la viata mea.Am spus ca nu mai beau de n ori...nu are rost sa mai spun cand ma juram " nu mai beau nu mai beau"...In fine ..nu m am mai imbatat-deci n am mai fost mahmur- de 2 ani si tot atunci m am lasat si de fumat-dupa 8 ani de fumat din care in ultimii 4 bagam lejer 2 pachete pe zi-asa ca...nu stiu ...deocamdata ideea de a bea e departe de mine insa nu ma deranjeaza cei care o fac.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am fost consumator dedicat la viata mea.Am spus ca nu mai beau de n ori...nu are rost sa mai spun cand ma juram " nu mai beau nu mai beau"...In fine ..nu m am mai imbatat-deci n am mai fost mahmur- de 2 ani si tot atunci m am lasat si de fumat-dupa 8 ani de fumat din care in ultimii 4 bagam lejer 2 pachete pe zi-asa ca...nu stiu ...deocamdata ideea de a bea e departe de mine insa nu ma deranjeaza cei care o fac.

 

Eu nu sunt unul dedicat dar eram curios sa vad cati sunt care au spus macar o data chestia asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu sunt unul dedicat dar eram curios sa vad cati sunt care au spus macar o data chestia asta

Am spus de multe ori :airkiss:)...Repet ,eram foarte dedicat.Imi placea sa beau ,sa stau la spritz si la vorba cu noptile.Ar fi penibil sa-mi fie rusine de asta din moment ce o faceam cu placere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am spus-o cu mai multi ani in urma, in sensul ca nu mai beau peste o anumita masura, (pe at. eram mai tinara si mai "rebela" :airkiss: ), dar un pahar de vin la o cina in oras sau la o ocazie speciala nu refuz.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×