Sari la conținut
Forum Roportal
katy_n

eu multa experienta... el virgin...ajutor!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu am avut o relatie de 4 ani cu un tip cu 8 ani mai mare ca mine si detin ceva cunostinte in materie de sex..iar actualul meu prieten e tare timid si cred... virgin

 

imi place la nebunie de el da nu prea ma pricep cum sa il manevrez

Editat de katy_n

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu multa experinta... el virgin...ajutor!

 

:)

te poate consilia un user care e protagonist la tema virginitatea! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In plus.. avand experienta desavarsita.. nu stie cum sa abordeze aceasta relatie.. sau daca sa inceapa.. aceasta relatie.. care in acest moment a ajuns la un punct.. la o rascruce de drumuri.... cel mai bine este sa vorbiti... majoritatea femeilor.. draga katy.... vor un barbat experimentat... exact ca in cazul maritisului... doar nu iti iei un barbat care nu stie sa schimbe o yala la usa.. nu???

Editat de sweet_florentia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am avut o relatie de 4 ani cu un tip cu 8 ani mai mare ca mine si detin ceva cunostinte in materie de sex..iar actualul meu prieten e tare timid si cred... virgin

 

imi place la nebunie de el da nu prea ma pricep cum sa il manevrez

 

ei uite ca sincer nu stiam ca si asta poate fi o problema... ajungeti in pat. Daca nu iti convine ceva ii spui, il indrumi prin gesturi... comunicare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In plus.. avand experienta desavarsita.. nu stie cum sa abordeze aceasta relatie.. sau daca sa inceapa.. aceasta relatie.. care in acest moment a ajuns la un punct.. la o rascruce de drumuri.... cel mai bine este sa vorbiti... majoritatea femeilor.. draga katy.... vor un barbat experimentat... exact ca in cazul maritisului... doar nu iti iei un barbat care nu stie sa schimbe o yala la usa.. nu???

 

 

 

tehnica se dezvolta in timp

 

 

cata experienta ai? :)

 

 

 

destula

 

ei uite ca sincer nu stiam ca si asta poate fi o problema... ajungeti in pat. Daca nu iti convine ceva ii spui, il indrumi prin gesturi... comunicare!

 

 

 

si el se inhiba.... moare jucaria... si asa ramane

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×