Sari la conținut
Forum Roportal
mo089

puteti fi mediu?testati-va...sa vedem daca puteti fi mediu

Postări Recomandate

sa va explix cum se joaca acest joc...sau nu chiar joc....spunetii personei care este inaintea voastra cateva despre ea...spuneti cam ce viata are...daca o suferit...orice...ghiciti cati frati are....si tot asa...daca dupa mine vine x....el imi spune ceva despre mine desi nu ma cunoaste...sa punem ca dupa x vine y....y spune despre x ce crede...sa spunti si daca are dreptate pers... :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi o ideea foarte buna, insa ..... :x

...... pe-aici ne cam stim unii pe altii, discutam, deci presupunerile adesea nu si-ar avea rostul. In plus, ar deveni un loc in care stam la barfe mici, unii despre altii :crazy:

 

Mai gandeste-te, e acesta singurul mod de a ne testa? Online? Nu cred!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar fi o ideea foarte buna, insa ..... :jester:

...... pe-aici ne cam stim unii pe altii, discutam, deci presupunerile adesea nu si-ar avea rostul. In plus, ar deveni un loc in care stam la barfe mici, unii despre altii :focus:

 

Mai gandeste-te, e acesta singurul mod de a ne testa? Online? Nu cred!

de ce nu?...tocmai ca nu ne cunostem...poti incerca....poti sa te si distezi :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:roll: Ok...voi incepe eu prima..despre mo089..cred ca este baiat,are un stil mai funny de viatza,nu cred ca are surori sau fratzi,pare de treaba,pus intodeauna pe joaca,pe glume.Imi pare de treaba...ca varsta e fff.tanar...poate pana-n 25 de ani...km atat :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o: Ok...voi incepe eu prima..despre mo089..cred ca este baiat,are un stil mai funny de viatza,nu cred ca are surori sau fratzi,pare de treaba,pus intodeauna pe joaca,pe glume.Imi pare de treaba...ca varsta e fff.tanar...poate pana-n 25 de ani...km atat :P

i-ai citit profilul? :roll:

joke!! :P

Editat de dupree

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmm...nu ca as vrea sa fiu badaran....dar se epune medium...nu mediu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmmm...nu ca as vrea sa fiu badaran....dar se epune medium...nu mediu

Poate el vorbea de un MEDIU propice de cultivare si crestere a unor relatii de amicitie si prietenie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca tot ai adus vorba de mediu...mi s-a facut foame...ma duc sa mai mananc ceva.... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate el vorbea de un MEDIU propice de cultivare si crestere a unor relatii de amicitie si prietenie...

 

 

On: Pasari(la)-Lat-Lungila, e mov, c-un cioc lung, croncanitor, simpatic foc, amorez "nedeclarat".... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×