Sari la conținut
Forum Roportal
fire

De cati ani aveti permis de conducere?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

tocmai am facut 1 anisor si imi place la nebunie sa conduc si nu am avut nici un accident........doamne fereste de acum incolo :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am permis din 1996, aprox 500000 km parcursi, vreo 4 tamponari, doua accidente nasoale, doua masini distruse complet. Asta in primii 5 ani de conducere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am permis din 1996, aprox 500000 km parcursi, vreo 4 tamponari, doua accidente nasoale, doua masini distruse complet. Asta in primii 5 ani de conducere.

 

 

Bine ca esti sanatos si intreg ...sau nu ? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am permis romanesc din 1990, cat.B, din 1994 cat C, brevet pe tanc, transportoare amfibii blindate, permis SUA (de tir) de la inceputul lui 2003, doar in SUA, in 6 luni, am condus 160000 de km...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca da, cu o cicatrice destul de urata la picior. Asta e de la ultimul accident. O rasturnare la vreo140 km\h.

De atunci mi-am schimbat radical stilul de condus. Mai am momente cand mai intru in priza dar ma domolesc repede.

E bine si ca nu am pe nimeni pe constiinta!

 

Am permis romanesc din 1990, cat.B, din 1994 cat C, brevet pe tanc, transportoare amfibii blindate, permis SUA (de tir) de la inceputul lui 2003, doar in SUA, in 6 luni, am condus 160000 de km...

Lucrezi pe tir in State?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lucrezi pe tir in State?

AM lucrat... am renuntat din diferite motive, cel mai important a fost ca-mi vedeam familia odata la 2-3 saptamani... am facut "coast-to-coast", din W spre E, din S spre N si invers.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
AM lucrat... am renuntat din diferite motive, cel mai important a fost ca-mi vedeam familia odata la 2-3 saptamani... am facut "coast-to-coast", din W spre E, din S spre N si invers.

Oricum, cred ca a fost o experienta super!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oricum, cred ca a fost o experienta super!

Mda... din punctul de vedere al turistului... nimic de zis, sunt vecini americani care ma intreaba de anumite zone, eu cam le stiu pe majoritatea, in special autostrazile si truck-stop-urile, care mi-au fost "casa" o perioada.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu acum vreau sa ma apuc de Scoala de soferi profesionisti. Vreau in cativa ani sa am propriul meu tir, si peste inca ceva mai multi sa am propria firma de transport.

Stiu ca imi va creea probleme in familie dar voi incerca sa le impac pe amandoua!

E visul meu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu acum vreau sa ma apuc de Scoala de soferi profesionisti. Vreau in cativa ani sa am propriul meu tir, si peste inca ceva mai multi sa am propria firma de transport.

Stiu ca imi va creea probleme in familie dar voi incerca sa le impac pe amandoua!

E visul meu!

Succes in realizarea visului tau !!! :o:

Se pare ca ai ambitii mari, asa ca, poate ar fi potrivit sa-ti urez si noroc ! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×