Sari la conținut
Forum Roportal
fire

De cati ani aveti permis de conducere?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nici o amenda cu motorul, nici un radar in general; trante ceva mai multe 8)

 

EDIT: cred ca sunt cretin, am vrut sa dau reply si am dat edit. scuze Victor, nu stiu cum se face undo :band:

 

la i g i u sa

[snapbacca]39111[/snapbacca]

nu face nimic!!! m-am prins!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De 8 luni ... mers cam 3000 de km.... cam putin nu? nici o amenda... zgariat o singura data in parcare :(... dapoi da-o drec ca e Dacie imputita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de vreo 9 ani am permis, m-au busit 3 insi pana acum, eu n-am provocat nici o belea insa are si norocul un mare merit pt acest lucru si din fericire pt mine, ulciorul vad ca merge de destule ori la apa. Amenzi am un purcoi ;) : 80% sa zic, pt viteza, iar restul pentru centura, vb la mobil, parcat aiurea, depasire pe banda dubla continua, iar una pentru ca vezi Doamne m-ar fi prins rosu in intersectie. Asta cu intersectia mi-a venit prin posta si daca nu era doar vreo 300.000 si gandul ca au fost si destule faze pt care meritam amenda insa ori n-a avut cine sa ma prinda ori am fost iertat, chiar faceam contestatie sa vad si eu poza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De aproape 5 ani. Un singur accident cu politie si 3 luni pe bara + amenda (neacordare de prioritate); inca 2 "zgarieturi" fara politie.

Km parcursi: nu as putea spune, dar nu am dat kilometrajul peste cap :D

In rest: un avertisment (pt ca am sarit cu spaga) din cauza foliilor pe geamuri, cateva spagi (trecere pe portocaliu-rosu, vb. la telefon, centura). Trebuie sa ma laud .. NICI UN RADAR.

In 5 ani nu m-a oprit politia de cat de vreo 5-6 ori, maxim, si de cate ori m-au oprit o singura data nu am dat spaga...

 

Am un mesaj petru toti soferii/soferitele....Traiasca coruptia rutiera!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

carnet din 1999 cu 12.000Km parcursi, cam putin, dar asta este. Nici un accident :P in schimb cateva amenzi pentru depasirea vitezei :P si una pentru parcare nepermisa.

 

Urarea mea:

Drumuri fara gropi la toata lumea :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am permis de aproape un an ...

Imi palce sa merg cu viteza, insa numai acolo unde mi se permite...

Nu am primit amenzi, nu am lovit nimic shi nici n-am fost lovita... Am aproape 15000 de km parcursi ... :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am permis de 2 ani si 7 luni :cry:,amenzi...hm..stai sa ma gandesc... a DA!pt folie pe geam :P..de zgarait odata am atins un opel ,si tipul era in masina(parcata) stergea bordu,dar nici nu a simtit ca lam atins..deci nu se pune :evil:....

in rest...imi place la nebunie sa conduc...,pacat ca nu am masina!..ci doar marca D.A.C.I.A=DACA AI CAP IA-TI ALTA :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am permisul din '96 cu un singur accident mai grav dar nu din cauza mea>spun mai grav deoarece cel in cauza nu a respectat indicatorul de trecere si.....ma rog.Revenind la km parcursi am in jur de 200.000...mult-putin?... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×