Sari la conținut
Forum Roportal
Zburam

ciclu pls help fast

Postări Recomandate

ia intarziat ciclu 4 zile.. si intro noapte am facuto si pe la al 4 lea numar .. mi sa rupt prezervativu.. si am lasat in ea si dupa 5 minute io venit ciclu.. stia k urmeaza sai vina sunt sanse sa ramana insarcinata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

raspundetimi pls sa stiu dak sa ia maine pastila de a 2 a zi sau nu k ea nu stie k sa rupt si nu iam zis ink k se bucura k ia venit ciclu.... si nam vrut sai zic... si vreau sa stiu dak sa ii zic sau nu k sa intamplat sambata dim pe la 4 pls pls kre stiti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ia intarziat ciclu 4 zile.. si intro noapte am facuto si pe la al 4 lea numar .. mi sa rupt prezervativu.. si am lasat in ea si dupa 5 minute io venit ciclu.. stia k urmeaza sai vina sunt sanse sa ramana insarcinata?

 

i'a intarziat sau i'a venit? sau acum e luna de dupa acea data? In mod normal nu ramai insarcinata in perioada menstruatiei. Dar totusi, lumineaza'ma cu ciclul. I'a venit sau nu?

 

Ps: te rog treci pe la regulament. E interzis limbajul de mirc gen sh, tz , k :crazy:

Astept cu interes! :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
i'a intarziat sau i'a venit? sau acum e luna de dupa acea data? In mod normal nu ramai insarcinata in perioada menstruatiei. Dar totusi, lumineaza'ma cu ciclul. I'a venit sau nu?

 

Ps: te rog treci pe la regulament. E interzis limbajul de mirc gen sh, tz , k :crazy:

Astept cu interes! :x

deci... ia intarziat 4 zile.. am facuto.... sambata.. si in timp ce am facuto .... sa rupt prezervativu.. si noa... cand miam dat seama.. eram in baie si ma gandeam cum sa ii zic... si urla ea de dincolo.. iesi afara sa ma spal ca mia venit ciclu... si nu iam mai zis ca sa rupt .... chiar dupa 3 4 minute dupa ce am variat in ea ia venit ciclu... ar mai putea ramane?>

 

deci ea era speriata ca nu ii vine ciclu de 4 zile... si asa sa nimerit sa o facem sambata cand era deja a 5 a zi in care ii intarziase si pe la 4 dimineata dupa 3 4 minute dupa ce mi sa rupt prezervativu... ia venit ciclul sper ca acum am explicat cam cum e treaba si trebuie sa ia pastila de a 2 a zi? sau nu are cum ramane in perioada aia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu, nu e insarcinata. Calm, si data viitoare mai multa atentie. :x

mersi mult... multa lume tot imi ziceau ca totusi sar putea cumva sa ramana dar si eu ma gandeam ca totusi ... nu are cum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si apropo toata lumea imi zicea ca e foarte ciudat ca ia venit exact dupa una act sexual... dar si ea stia ca trebuie sa ii vina ca avea semne...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu e deloc ciudat...e efortul mai mare...contracţii puternice care au declanşat menstruaţia...at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×