Sari la conținut
Forum Roportal
menssana1984

FENOMENUL TUNGUSKA

Postări Recomandate

Este o enigma pentru muritorii de rand...foarte multe chestii ne sunt ascunse de exemplu teleportarea care a fost inventata de Albert Einstein si testata la plecarea unui vapor din Anglia...:)NU avem voie sa stim nimic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este o enigma pentru muritorii de rand...foarte multe chestii ne sunt ascunse de exemplu teleportarea care a fost inventata de Albert Einstein si testata la plecarea unui vapor din Anglia...:)NU avem voie sa stim nimic!

experimentul philadelphia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este o enigma pentru muritorii de rand...foarte multe chestii ne sunt ascunse de exemplu teleportarea care a fost inventata de Albert Einstein si testata la plecarea unui vapor din Anglia...:)NU avem voie sa stim nimic!

atunci tu de unde stii ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
atunci tu de unde stii ?

o avea acces la documentele alea ultrasecrete ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
atunci tu de unde stii ?

 

Majoritatea stiu dar este mascata de oamenii de sus ca si o enigma...se apara ca sunt doar zvonuri si ce ai putea sa faci din moment ce tin informatiile departe de noi?...sa ii credem ca nu exista si am rezolvat problema asta vor si ei :focus: ..si cu acest fenomen la fel ..s-o fi testat vreo arma ...cine stie..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La un moment dat se lua in calcul si o cometa...!Au fost cateva expeditii rusesti..pardon , sovietice acolo dar n-au comunicat vreun raspuns...

De ascuns se ascund multe poate chiar infinit mai multe decat ne-am inchipui...,una din gogosi e cea cu aselenizarea pe luna,am fost chipurile acum 30 de ani iar acum nu ne mai intereseaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×