Sari la conținut
Forum Roportal
kyroptus

Cititi repede urmatoarea postare :)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cnofrom uuni stduiu al ueni uinvresttiai elgenze, nu cntozeaa in ce odrnie se alfa lirteele itnr-un cuvant, signruul lcuru ipmotarnt e ca pirma si utlima lierta sa fie la lcuol lor. Rsetul potae fi o vrzaa colmpeta si tot o vei ptuea ctii fraa prboelme. Atsa e din cuzaa ca nu ciitm feicrae lteira, ci cvanutul ca un irtneg!

 

Bizar!

Editat de nightwish
combinat + redenumit topic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmm si de aia te-ai decis sa scrii asa.....oare au descoperit si cit timp ne ia sa descifram heroglifele.? :roll: :cat: :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cnofrom uuni stduiu al ueni uinvresttiai elgenze, nu cntozeaa in ce odrnie se alfa lirteele itnr-un cuvant, signruul lcuru ipmotarnt e ca pirma si utlima lierta sa fie la lcuol lor. Rsetul potae fi o vrzaa colmpeta si tot o vei ptuea ctii fraa prboelme. Atsa e din cuzaa ca nu ciitm feicrae lteira, ci cvanutul ca un irtneg!

 

Biazar!

[snapbacca]25062[/snapbacca]

 

Interesant la inceput am vrut sa citesc atent si nu prea intelegeam de ce sunt atatea greseli dar cand am inteles despre ce e vorba si am citit rapid nu am avut nici o problema.

Mie mi se intampla de multe ori sa citesc ce nu e acolo (tocmai din graba).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da am observat si eu ca pare Oca daca citesti mai repede.... asta inseamna intr-un fel ca este oca daca mai facem greseli .!! .? ( in cazul meu dupa ce am raspuns.... am observat cit de "pocite" sint cuvintele...inadins...bineinteles....)

Editat de fire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu mi-am dat seama ca sunt atatea greseli pana nu a atras fire atentia. ideea e ca eu nu citesc litera cu litera... citesc mai repede si intuiesc cuvantul ...mai rau este ca fac asa si cu auzul (si te mai miri ca ma duc la plimbare in loc sa fac de mancare :roll:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, la-am citit fara probleme dupa primele cuvinte (cand ma gandeam ca am ce edita... ::roll:: ::cat:: )

Editat de ConteleDrakula

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×