Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Bullet for my Valentine... nu as putea spune sigur pt ca nu stiu decat 2-3 cantece de la ei si mi se par ok. E.m.i.l. nu`mi plac stiu ca aveau un cantec care ma stresa rau de tot, ceva cu pomi parca :P Formatii nemediatizate (la noi, cel putin): Siddharta, Skillet, Relient K

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O trupa bunicica e Protest Urban...dak ar fi sa fac o comparatie as zice k stilul lor e undeva intre Morbid Angel si Pantera dar bineinteles nu se ridica la nivelul lor. Eu zic k merita promovati... :drunk:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca stit o trupa care nu e mediatizata dar merita ascultata, va rog spuneti :drunk:

spuneti care sunt punctele forte ale trupei

Bismark,Punct-sunt trupe care au in componenta tinere talente , au piese de calitate.

Editat de Clinho

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate vi se pare interesant...

 

Trupa se numeste "Hot Action Cop", iar piesa "Going Down On It"

Stiu ca vocea solistului e nashpa, de aceea va recomand sa faceti abstractie...

Mare necaz... Mi-am dat seama ca nu mai am clipul :drunk: . Oricum daca aveti chef gasiti piesa pe oDC. Io zic ca merita asa, macar de idee.

 

 

 

trupa "hot action cop" este mediatizata la maxim ...sau a fost....a aparut in nfs si in alte filme....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

SAMBATA 28 APRILIE 2007, ORA 20 : 00 LA CASA STUDENTILOR DIN TIMISOARA, TRUPA " SANCTUAR " ISI LANSEAZA ALBUMUL DE DEBUT " FIINTZE ALESE " , INTR-UN SHOW EXPLOZIV, PRETZUL BILETULUI 7 RON ( CD INCLUS )

 

WWW.SANCTUAR.UV.RO

 

:lol: :crazy: :D

Editat de vali_slayer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SAMBATA 28 APRILIE 2007, ORA 20 : 00 LA CASA STUDENTILOR DIN TIMISOARA, TRUPA " SANCTUAR " ISI LANSEAZA ALBUMUL DE DEBUT " FIINTZE ALESE " , INTR-UN SHOW EXPLOZIV, PRETZUL BILETULUI 7 RON ( CD INCLUS )

 

WWW.SANCTUAR.UV.RO

 

:D :crazy: :P

ai idee de unde

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rage Against the Machine nu e o trupa mediatizata deloc...au avut foarte multe proteste impotriva politicii americane,au fost si la inchisoare din aceasta cauza..

in Romania sunt extraordinar de multe trupe care canta rock..nu m-ati crede daca v-as zice ca doar in Iasi sunt vreo 50..si nu ma refer la formatii facute de niste liceeni de 15 ani care de abia stiu sa tina o chitara in mana,ci la formatii care concerteaza prin cluburi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rage Against the Machine nu e o trupa mediatizata deloc...au avut foarte multe proteste impotriva politicii americane,au fost si la inchisoare din aceasta cauza..

in Romania sunt extraordinar de multe trupe care canta rock..nu m-ati crede daca v-as zice ca doar in Iasi sunt vreo 50..si nu ma refer la formatii facute de niste liceeni de 15 ani care de abia stiu sa tina o chitara in mana,ci la formatii care concerteaza prin cluburi...

numeşte-mi una , te rog , sunt curios... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×