Sari la conținut
Forum Roportal
anitza25

Iritare dupa barbierit

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si eu am o problema asemanatoare, de fiecare data cand ma barbiresc am probleme cu "iritatul fetei".. daca ma atinge cineva pe fata dupa ce ma barbiresc este o problema.. una mare pentru mine. As dori sa stiu daca exista un tratament sau ceva asemanator pentru a scapa de aceasta problema. Multumesc!

 

si prietenul meu pateste asa..si mereu dupa ce se barbiereste,nu prea ma lasa sa il ating pe fata sau pe gat,pt ca se irita ff tare..se inroseste si se fac cosulete mici mici albe care il mananca si il si pisca..asa patesti si tu? :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Problema ta e ca nu te lasa sa-l atingi sau ca are el o problema?

 

pai eu nu am nici un motiv sa ma supar,pt ca il inteleg si asta pt mine nu e o problema..dar imi pare rau pt el..de ce mereu se ivesc pesoane rautacioase? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai eu nu am nici un motiv sa ma supar,pt ca il inteleg si asta pt mine nu e o problema..dar imi pare rau pt el..de ce mereu se ivesc pesoane rautacioase? :)

nick ul lui spune totul despre el :eek:

 

 

da,si eu am problema asta(cu barbieritul),dar am incercat orice si tot ma irit,numai cand folosesc masina de barbierit nu ma irit,dar nu e asa fin ca dupa cel cu lama...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×