Sari la conținut
Forum Roportal
Itsi Bitsi

Familia Bundy

Postări Recomandate

pentru mine cel putin este cel mai bun serial de comedie...cand sunt stresat ma uit la o caseta video cu inregistrarile facute si imediat imi revin... :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ADOR serialul asta. Si, ca punct de reper, nu mi-a placut niciodata Friends. Interesant e ca umorul din "Married with children" e aproape complet lipsit de originalitate dupa ce te-ai familiarizat cu personajele (situatiile si glumele sunt de-a dreptul previzibile), insa cu toate astea nu m-am saturat niciodata de el, si nici nu cred ca o voi face prea curand. Cam la fel e cu "Daily Show"-ul lui Jon Stewart - odata ce esti un fan si-i cunosti perspectiva... sunt previzibile reactiile lui. Insa ador pur si simplu show-ul lui, indiferent de cat de familiara imi e deja gandirea host-ului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi place foarte foarte mult Married with children :yahoo: . Sunt the best. Dupa ei urmeaza Joey, Seindfeld si The war at home. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ADOR serialul asta. Interesant e ca umorul din "Married with children" e aproape complet lipsit de originalitate dupa ce te-ai familiarizat cu personajele (situatiile si glumele sunt de-a dreptul previzibile), insa cu toate astea nu m-am saturat niciodata de el, si nici nu cred ca o voi face prea curand.

:yahoo:

cam asa este cu familia Bundy!!

oricum...rad cu lacrimi cand apuc sa vad vreun episod pe Prov TV,din pacate nu am serialul tras DVD,dar..sper sa fac rost de el!! ;) sa il pot viziona de cate ori am eu chef

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unul dintre putinele filme americane relativ recente, in care nu se injura ! :hi: Imi place mult !
Ai dreptate, sa faci un film fara vulgaritati este ca si cand incerci sa faci o ciorba fara apa.

 

Anyways, MWC e best ever (btw nu mi se pare previzibil deloc dpdv al dialogurilor, din cel al situatiilor, e firesc), then comes MASH. Jewfeld si Friends mi s-au parut intotdeauna de o puerilitate scarboasa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie nu mi se par previzibile,doar obisnuite...asa arata o familie normala,cu copii normali si parinti exemplari...

după o groază de revederi a episoadelor ţi se vor părea şi ţie previzibile...adică o să şti ce se

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×