Sari la conținut
Forum Roportal
FrostFire

Simptomele celor rapiti de extraterestrii :D

Postări Recomandate

Intr-un nou studiu publicat de BBC http://news.bbc.co.uca/2/hi/in_depth/sci_t...003/2769875.stm se pare ca cei ce au fost rapiti de extraterestrii sufera de anumite simptome ce apar la cei care au suferit traume de razboi(sau de alt tip) :pee. Acum eu i-mi pun intrebarea : Au simptomele pentru ca au fost traumatizati de experienta intalnirii cu extraterestrii sau au experienta intalnirii cu extraterestrii datorita problemelor psihice pe care le au :pee :roll: ??? Vedeti linca-ul :dee

Editat de FrostFire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
brrr... Cred ca unii oameni au prea mult timp liber...

[snapbacca]24934[/snapbacca]

 

Si prea multa imaginatie :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca nu e nimic rau in a avea o imaginatie bogata! dupa parerea mea niciodata nu poti avea "prea" multa imaginatie. E un lucru bun sa-ti imaginezi tot felul de chestii(evolutie frate :o) doar sa stii care e diferenta dintre vis si realitate. Dupa parerea mea sarmanii oameni de cred ca au fost rapiti de extraterestrii nu prea stiu care e limita :o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare dintre noi nu credem, pana nu vedem cu ochii nostri. :roll:

Eu cred ca sunt fiinte superioare noua si ne viziteaza de fiecare data cand "vor sa vina in vacanta" :- ;) :cat:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum eu i-mi pun intrebarea : Au simptomele pentru ca au fost traumatizati de experienta intalnirii cu extraterestrii sau au experienta intalnirii cu extraterestrii datorita problemelor psihice pe care le au  :pee :roll: ???

[snapbacca]24850[/snapbacca]

 

 

:cat: Cu siguranta, a doua varianta este si cea mai aproape de realitate! :;):

 

Eu nu cred(chiar deloc)in asemenea "fenomene"! :- :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am stat sa citesc chiar tot mi sa-a facut lene ...bla..bla..bla aceeasi idee eu cred ca sunt multi nebuni care li sa-a urat cu binele din america si nu stiu ce sa mai nascoceasca :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×