Sari la conținut
Forum Roportal
spider

Cum va vopsiti parul?!

Postări Recomandate

pentru par nu exista culori bune sau rele, ci culori potrivite si nepotrivite :soc:

[snapbacca]31768[/snapbacca]

 

Buna, izza, bun venit pe roportal :cat:

 

Ca sa nu mai vorbim de minunata culoare naturala. 8) 8) 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut

As vrea sa imi dati si mie un sfat(daca nu va suparati) ce culoare mi-ar sta bine vopsita?sunt satena cu benzi blonde ochi verzi-albastri.(nu am fost niciodata vopsita tot capul)

post-3705-1111522964_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa-tsi spun, nu sunt experta dar totusi sunt diferite programe cu ajutorul carora vezi ce culoare sau freza itsi sta mai bine, da la urma urmei te potsi dune la un salon si intreba, totusi o sa ai de-aface cu experts. Eu cred ca itsi sta foarte bine si asa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu imi fac suvite blonde ca mi se par mai pratice...nu as vrea sa incep sa mi-la vopsesc de pe acum ca am timp cand mi se va albi el saracul:pe (parul:))....ai putea sa incerci cu o vopsea instant sau sampon colorant ca sa nu regreti daca nu ai ales culoarea potrivita......sau cum a zis si Did@(apropos bun venit printre noi) exista programe computerizate pentru asta ...dar eu sincer nu prea am incredere .....mai bn vezi u pe pielea ta..adica pe parul tau:)

 

apropos...tocmai am vazut un topic cu aceeasi tema.......descais de spider...hmmmm.

 

 

 

 

 

oca sa-a rezolvat. :)

Editat de spider

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:) Buna Teodora si bine ai venit! Cred ca ti-ar sta bine cu suvite blond arctic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca sa nu mai vorbim de minunata culoare naturala. :o:  :spiteful:  :vava:

[snapbacca]31793[/snapbacca]

 

Asa ca a mea, nu? :o::o::o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca mai buna e vopseaua..din proprie experienta.Eu mi-am dat cu sampon si e naspa:((Eu ti-as recomanda sa iti iei o vopsea calitativa..nu neaparat scumpa.Sa nu iti iei Palette ..e cred ca cea mai slaba dintre toate.Eu sunt f multumita de Londa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×