Sari la conținut
Forum Roportal
Wirus

Sex in grup

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pur si simplu vroiam sa va cer parerea` ... whatever` ... o sa revin pe forum dupa aceasta "experienta" cu detalii mai mult sau mai putin picante :yes:

 

Cheers`

Daca ai ocazia ..fa-o ..nu te uita la ce spun ceilalti ..o fac din invidie ei .. :focus:

doar sa ne povestesti si noua cum a fost ...la tine. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu regret va spun celor care imi asteptati raspunsul` ca am anulat aceasta "fantezie" pt o perioada nedeterminata. De ce ? Prietena nu a mai vrut deoarece si pentru ca : nu am gasit si o fata si se simte nasol sa o facem doar cu un baiat` ... Vestea buna e ca am incercat anal (nu eu` , eu pe ea) dar nu ne-a placut, asa ca ramanem la "monotonul" vagin :tease:

 

@laurent ... ai dreptate, asa eram si eu` ... prin clasa a 5-a :(

 

No offence pt ceilalti :flowers:

Editat de Wirus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu regret va spun celor care imi asteptati raspunsul` ca am anulat aceasta "fantezie" pt o perioada nedeterminata. De ce ? Prietena nu a mai vrut deoarece si pentru ca : nu am gasit si o fata si se simte nasol sa o facem doar cu un baiat` ... Vestea buna e ca am incercat anal (nu eu` , eu pe ea) dar nu ne-a placut, asa ca ramanem la "monotonul" vagin :shout:

 

@laurent ... ai dreptate, asa eram si eu` ... prin clasa a 5-a :(

 

No offence pt ceilalti :flowers:

eu cred ca nu ati procedat cum trebuie de aceia a fost neplacut ..multa lume intelege gresit ,sau nu stie cind sa faca acest lucru

..si iese rau ..sau neplacut .

nu va mai luati dupa filme ca nu este chiar asa ce vedeti acolo .

mai cauta ..partenera ..vei gasi .. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ne-am "antrenat" sa zic asa ... timp de o saptamana cu degetele bine lubrifiate, clisme (home-made) .. tot tacamul. Chestia e ca pur si simplu nu ne place ... e prea stramt pentru mine` si nu prea o excita pe ea` ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar ne-am "antrenat" sa zic asa ... timp de o saptamana cu degetele bine lubrifiate, clisme (home-made) .. tot tacamul. Chestia e ca pur si simplu nu ne place ... e prea stramt pentru mine` si nu prea o excita pe ea` ...

 

 

offfffffffff!!!!!!!!!! ce bine ca s-a terminat !ma gandeam eu ca e o cacealma !te felicit domnule ati luat decizia corecta ! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu regret va spun celor care imi asteptati raspunsul` ca am anulat aceasta "fantezie" pt o perioada nedeterminata. De ce ? Prietena nu a mai vrut deoarece si pentru ca : nu am gasit si o fata si se simte nasol sa o facem doar cu un baiat` ... Vestea buna e ca am incercat anal (nu eu` , eu pe ea) dar nu ne-a placut, asa ca ramanem la "monotonul" vagin :P

 

@laurent ... ai dreptate, asa eram si eu` ... prin clasa a 5-a :D

 

No offence pt ceilalti :crazy:

 

Daca se simte fata nasol cu tine si inca un tip mai cautati unul ... ;) :D :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

no way!!! nu as accepta asa ceva pt nimic in lume! In general nu inteleg chestiile astea! Daca exista ceva sentimente intre voi doi nu cred ca ar trebui sa faceti asta! Eu pt nimic in lume nu as vrea ca iubitul meu sa faca cu alta, el e doar al meu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce ne mai place sa fin rautaciosi atunci cand unul isi exprima fanteziile in public. Omul voia sa o faca in trei si gasise si ocazia, care-i problema?! Poate voi cu comentariile voastre ati influentat decizia pe care au luat-o pe termen nedeterminat! Invidiosilor! Va e ciuda ca e departe Constanta! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×