Sari la conținut
Forum Roportal
Wirus

Sex in grup

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In primul rand La Multi Ani tuturor va urez un an nou fericit !

 

Sa sarim peste descrieri, si ale chestii neinteresante pentru majoritatea. Astazi am cazut de acord cu prietena mea sa facem un menaje`a`trois cu inca un baiat, iar apoi cu o fata, asta dupa ce am citit niste articole si povestiri care ne-au incitat si ne-au facut sa ne gandim intes la chestia asta`, si dupa ce am cazut de acord ca ceea ce facem este doar de distractie si nu o sa avem niciunul resentimente. Baiatul pe care l-am ales este un cunoscut, apropiat noua in care avem 100% incredere, o fata inca nu am gasit, deoarece se gasesc mai greu`. As dorii sa stiu daca alegerea noastra este una buna` . . . :D

 

cine a ales baiatu'? tu sau prietena ta? rolul tau care o sa fie in toata afacerea asta? curatenie la locu' faptei? :lol2: miroase a tradare aici! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In primul rand La Multi Ani tuturor va urez un an nou fericit !

 

Sa sarim peste descrieri, si ale chestii neinteresante pentru majoritatea. Astazi am cazut de acord cu prietena mea sa facem un menaje`a`trois cu inca un baiat, iar apoi cu o fata, asta dupa ce am citit niste articole si povestiri care ne-au incitat si ne-au facut sa ne gandim intes la chestia asta`, si dupa ce am cazut de acord ca ceea ce facem este doar de distractie si nu o sa avem niciunul resentimente. Baiatul pe care l-am ales este un cunoscut, apropiat noua in care avem 100% incredere, o fata inca nu am gasit, deoarece se gasesc mai greu`. As dorii sa stiu daca alegerea noastra este una buna` . . . :D

 

opsss ... Parerea mea e ca intre voi nu exista decat o relatie sexuala si atat , iar in cazul asta daca si fata e de acord , merge...

Doi oameni care se iubesc nu vor agrea niciodata ideea de menaje a trois ...

Nu fiti asa siguri ca nu veti avea resentimente , asta ramane de vazut dupa ... "Distractie placuta " !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cine a ales baiatu'? tu sau prietena ta? rolul tau care o sa fie in toata afacerea asta? curatenie la locu' faptei? :lol2: miroase a tradare aici! :D

 

mai demult a spus o tipa pe forum ca iubeste 5 barbati :lol: asta vad eu un caz aparte

tipul vrea sa-si satisfaca dorintele sexuale cu acordul prietenei, eu nu vad asta ca fiind tradare, daca fata il va place mai mult pe celalat, el va suporta consecintele propriei sale arme si basta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai demult a spus o tipa pe forum ca iubeste 5 barbati :lol: asta vad eu un caz aparte

tipul vrea sa-si satisfaca dorintele sexuale cu acordul prietenei, eu nu vad asta ca fiind tradare, daca fata il va place mai mult pe celalat, el va suporta consecintele propriei sale arme si basta

uneori unii (ca mine) mai vorbesc sa se afle in treaba... nu cer sa fie cineva de acord cu mine. oricum, era ca o gluma spusa... imi cer scuze ca nu am pus ghilimelele de rigoare...

 

PS: eu asi face-o cu doua, spre exemplu! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va dati seama ca as face`o si eu cu doua` ... in viata mea nu am avut tendinte gay, dar cum un baiat a fost gasit mult mai repede, vreau sa se simta si ea bine, iar ei ii place mai mult cu doi` ... oricum cine a zis ca avem o relatie strict sexuala, se inseala amarnic` ... noi pur si simplu vrem sa ne distram si facem chestii noi` , cine stie ce draq ne`o mai place` ... stiti voi`, suntem in perioada de experimentare`.

 

@loveme : mersi mult pentru sfaturi, m-au ajutat` ... mi-ai cam alungat doza mica de "neincredere" pe care o aveam

Editat de Wirus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vad ca toti va dati in vant dupa a o face cu 2 femei ...

Am impresia ca supraapreciati putin situatia ...

Poate fi super bestial, de acord, insa in 90% din cazuri e mai nasol decat cu o singura femeie adevarata.

Nu zic sa nu incercati daca aveti ocazia, insa nu merita sa riscati totul pentru asta.

Daca gasesti 2 femei tot mai bine e sa le incerci pe rand. Din pacate asta e considerata inalta tradare ... hi hi hi ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar poate sunt eu incuiat :lol: .

Sa te descui eu?

In alta ordine de idei, Wirus, chiar nu-mi dau seama de ce ne ceri noua sfatul. E viata ta, patul tau si alegerea ta. Nu esti in stare sa alegi singur cate persoane vrei in pat? Ai nevoie de aprobarea noastra pentru asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pur si simplu vroiam sa va cer parerea` ... whatever` ... o sa revin pe forum dupa aceasta "experienta" cu detalii mai mult sau mai putin picante :lol:

 

Cheers`

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×