Sari la conținut
Forum Roportal
Wirus

Sex in grup

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:o: uuuuuh... de aia ma feresc io de chestiile astea...

de chestia aia lunga sau de situatie ? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de situatie, daca aia e mai misto ca mine? :o: mai bine cu doi barbati :stars:

 

Cred ca nu e cazul sa transformam si acest topic in bascalie, ia va rog frumos reconsiderati-va atitudinea si lasati misto-urile, aicea discutam lucruri serioase.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am cazut de acord ca ceea ce facem este doar de distractie si nu o sa avem niciunul resentimente. Baiatul pe care l-am ales este un cunoscut, apropiat noua in care avem 100% incredere, o fata inca nu am gasit, deoarece se gasesc mai greu`. As dorii sa stiu daca alegerea noastra este una buna

greu de spus...

asta o sa stii abia dupa...

 

Pentru unii e o alegere buna, pentru altii nu, aici nu pre are cine sa-ti spuna unde va incadrati ...

Atata timp cat nu faci greseala sa crezi ca ce se va intampla e special pentru tine atunci poate fi OK. Inca din start ar trebui sa-ti fie clar ca nu tu vei fi centrul atentiei. Daca nu ai o problema cu asta atunci poate fi bine. In general, barbatii sunt orgoliosi si cam au probleme cand sunt merginalizati. Iar daca e vorba si de sex, atunci devine extrem de greu de suportat pentru un barbat orgolios sa nu fie el actorul principal.

In ecuatia cu 2 barbati e clar ca ea va fi centrul atentiei, si e iar foarte clar ca ea va avea tendinta sa acorde mai multa atentie celuilalt (pe tine te are oricum zi de zi :D). In faza cu 2 femei, iar nu vei fi centrul atentiei pentru ca e de presupus ca celalata femeie are curiozitati relativ la alta femeie daca accepta asa ceva. Deci s-ar putea sa nu fii tu cel asupra caruia se rasfrange toata concentrarea fetelor.

Singura solutie pentru a indulci situatia este ca tu sa reusesti sa fii un fel de dirijor a ceea ce se va intampla, sa nu-ti pierzi capul, sa nu te lasi condus exclusiv de placerea fizica. Trebuie sa-i dai partenerei tale sentimentul ca tot ce face ea este pe placul tau si cred ca atunci chiar nu vor exista resentimente.

Pe de alta parte asteapta-te si la momente penibile cand nimeni nu stie cum sa inceapa, sau cum sa continuie. Trebuie sa fii plin de spirit si poate nu ar fi rau sa faci din asta o joaca sa para ca totul vine natural.

 

Va urez succes si ma astept si la voi la acelasi deznodamant ca la majoritatea: "Da, interesant, mi-a placut, dar nu mai vreau."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai ... sa dea naiba daca mai inteleg ceva :o: unii vor virgine, altii vor in grup :D

 

 

de situatie, daca aia e mai misto ca mine? :lol2: mai bine cu doi barbati :lol:

 

mda... si daca ala "strainu" e mai satisfacator la pat ? :P

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Veni-va ziua in care ma voi gandi la sex in grup???

nu se stie, tot ce e posibil, curiozitatea e prea mare!... :D

Deocamdata, grupul e format din EL si EU! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ala strainu' e mai bun la pat.... :D depinde cat inseamna pentru mine celalalt. Dar oricum situatia e ipotetica, nu cred ca m-as lansa in asa ceva cu partenerul de viata.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci va rog cei care aveti de comentat ca e gay sa va abtineti` , lucruri gay intre mine si ala nu o sa se intample` .

 

@loveme : dupa cum am zis am cazut de acord sa o facem mai intai cu un baiat ca sunt mai usor de gasit apoi cu o fata. Sunt constient ca ea va fii in centrul atentiei, si sincer, ce ma sperie este ca ea are fantezii cu inca un baiat`(oarecare), si nu cu inca o fata`(oarecare) ... Fantezii de genul sa stea capra, unuia sa ii faca motoreta` si altul sa o ia pe la spate, iar cei doi sa se sarute` ... ceea ce mi se pare anormal` .

 

@toti ce care au abordat chestia cu lungimea, footai mai bun sau altele` , astea nu conteaza, oricum eu sunt cel mai bun pentru ea si o face cum am invatat amandoi pentru ca, cu mine si-a pierdut virginitatea.

Editat de Wirus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce crezi ca e mai normal sa vrea cu o fata? Si eu, daca mi-ar fi dat sa aleg, tot cu doi barbati as face-o. :D

Faptul ca si-a pierdut virginitatea cu tine nu inseamna si ca tu esti cel mai bun :lol: Sau de asta te sperie, ca celalalt sa nu fie mai bun decat tine?

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@toti ce care au abordat chestia cu lungimea, footai mai bun sau altele` , astea nu conteaza, oricum eu sunt cel mai bun pentru ea si o face cum am invatat amandoi pentru ca, cu mine si-a pierdut virginitatea.

 

pai ...daca esti atat de bun , la ce-i mai trebuie altul ? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×