Sari la conținut
Forum Roportal
Wirus

Sex in grup

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In primul rand La Multi Ani tuturor va urez un an nou fericit !

 

Sa sarim peste descrieri, si ale chestii neinteresante pentru majoritatea. Astazi am cazut de acord cu prietena mea sa facem un menaje`a`trois cu inca un baiat, iar apoi cu o fata, asta dupa ce am citit niste articole si povestiri care ne-au incitat si ne-au facut sa ne gandim intes la chestia asta`, si dupa ce am cazut de acord ca ceea ce facem este doar de distractie si nu o sa avem niciunul resentimente. Baiatul pe care l-am ales este un cunoscut, apropiat noua in care avem 100% incredere, o fata inca nu am gasit, deoarece se gasesc mai greu`. As dorii sa stiu daca alegerea noastra este una buna` . . . :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare cam gay cu 2 baieti si o fata, dar asta e doar parerea mea. Daca in timpul actului sexual, printre altele, as vedea si un cur de barbat.... :o: . Dar poate sunt eu incuiat :stars: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce doi cu una? de ce nu doua, trei, cinci cu tine? si apoi cine te opreste sa o faci ..mai in grup ( un cartier)???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai dar obsedati sunt unii ... eu daca as vedea un fund de barbat nu m-as gandi automat la f*** in c**. Mai degraba as rade de el, daca e prea paros .... :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mi se pare cam gay cu 2 baieti si o fata, dar asta e doar parerea mea. Daca in timpul actului sexual, printre altele, as vedea si un cur de barbat.... :o: . Dar poate sunt eu incuiat :stars: .

Nu stiu cat esti tu de incuiat....dar eu sunt incuiata rau in domeniu...n-as suporta sub nici o forma! Desi ...cine se hotaraste sa o faca de ce Dumnezeului mai cere si parerea juriului!?

Acu' s-o faca...astept pareri despre! :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce doi cu una? de ce nu doua, trei, cinci cu tine? si apoi cine te opreste sa o faci ..mai in grup ( un cartier)???

de ce iti dai tu cu parerea cand nu stii despre ce vorbesti? :stars: Ca si altu, ca si altii, ca tot cartierul ...

Acu pe cinstite: io zic sa nu fii gelos ... da? ... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Astazi am cazut de acord cu prietena mea sa facem un menaje`a`trois cu inca un baiat

sa nu-ti moara la intrare :o: s-ar putea ca "prietenul" sa aiba scula si mai lunga ,dar sa te si atinga ... :stars:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a... apropo , de orale cine se ocupa ? :stars: tu sau prietenul ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×