Sari la conținut
Forum Roportal
marius_cta

partenerul mai scund

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt in crestere ?nu stiu pe nimeni de 25 de ani care sa mai ......creasca ,poate la ani ! :airkiss:

 

odata am vazut o foto la avatarul tau, sau cel putin asa cred, poate te confund :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am 1.72, sotul meu are 1.92.

Barbatul trebuie sa fie mai inalt. Neaparat. Exceptie: daca-ti place senzatia de "a proteja" si nu de "a te simti protejata". Nu ma vad langa un barbat mai scud decat mine.

Sau nu ma vad langa un alt barbat?!? :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am 1,63 .......nici nu vad barbatii de aceeasi inaltime ,eu nu vad decat de la 1,80 in sus ! :focus:

Hehehe, Red2shoes! Subscriu. :cow: Chiar daca am mancat noi mai putini centimetri, am auzit in treacat ca este valabila si reciproca. Nu-i asa, baieti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am 1,63 .......nici nu vad barbatii de aceeasi inaltime ,eu nu vad decat de la 1,80 in sus ! :focus:

Eu nu văd fete dec

Editat de MHortulanus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
parerea voastra o vreau asa in general

 

Pai,in general femeia prefera un partener mai inalt,dar mai sunt si exceptii...nu ai spus ce inaltime ai,ca sa ne mai exprimam cate o opinie...altfel,batem campii..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am cunoscut fete care incapeau in buzunarul de la camasa si fete care vedeau de la Big Berceni ceasul Garii de Nord insa imi este mai usor sa ma aplec decat sa-mi intind gatul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in opinia mea nu cred ca conteaza asha mult inaltimea...cel mai importan lucru este intre doua persoane sa existe iubire ...inrest....numa inaltimea sa fie intre voi si restul sa fie f bine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am refuzat mai multi din cauza inaltimii :stars: pentru mine conteaza si lucrul acesta pe langa multe altele. ideal ar fi sa fie de minim 1,80, eu avand 1.74

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×