Sari la conținut
Forum Roportal
Desert_Rose

ii place de el

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am o prietena marina.are 29 de ani,are o fetita de 5 ani.e despartita si isi creste fata singura.

tot timpul imi spunea sa mergem la o anumita terasa.

aseara mi-a spus ca ii place de dj de la terasa.

e discreta se uita din cand in cand pe furis la el.stiu ca si tipul se uita la ea..dar amandoi cum observ ca se uita unul la altul isi retrag privirea,nu zambesc..

eu nu stiu ce sa fac,nici nu vreau sa fac o miscare ca sa o puna intr-o situatie nefavorabila..

e cam aiurea situatia,stiu ca nici unul nu va face nici o miscare asa ca ma gandesc sa fac eu..da nu-mi vine in minte nici o idee cum sa le fac lipeala..nici nu pot sa ma duc sa intru cu tipul asa in vorba pentru ca nu il cunosc...

eu ma gandeam sa ma duc la tip si sa ii spun sa puna o melodie preferata a unei prietene(a marinei),daca o sa ne mai ducem pe acolo si v-a pune intruna melodia sa ii faca pe plac marinei asta ar insemna ca si lui ii place de ea nu?

are cineva niste idei..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai o idee buna :o: dar pe langa asta... roaga-l sa spuna ceva de genul: "Pt Marina, urmatoarea melodie...", dar sa nu spuna ca e de la tine... cred ca va fi placut surprinsa :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La varsta pe care o are,nu cred ca e cazul sa le faci tu lipeala...Daca lui ii placea de ea,ar fi actionat singur...Dar,daca ea vrea sa incerce,trebuie s-o faca singura...Daca insisti sa faci ceva,s-ar putea ca ea sa se supere pe tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:spiteful: Ce atatea scheme, idei? Am eu o idee, te duci direct la tip si il inviti la masa sau ceva de genul, ii spui adevarul: crezi ca s-ar potrivi si ai observat schimbul lor de priviri. Ce daca nu-l cunosti? Suntem oameni cu totii :o: Prietena ta nu va face niciodata primul pas..

Invita-l la o vorba si vad ei dupa aia!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×