Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Priveam si eu acest anime cind eram mai mica. Imi placea Ash si Pikachu! Imi placea relatia dintre ei doi!

Acum nu mai privesc....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

doamne eu stiam cantecul pe de rost si acum mi-l aduc aminte am avut albumul complet am o gramada de jucarii cu pokemon ce gaseam cu pokemon luam imi placea asa de mult as vrea sa vad si acuma da episoadele noi. si acuma tin minte cum era atunci numai pokemon peste pokemon nimic nu poate rezista cum a rezistat pokemonul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.....pffff......acum imi aduc aminte cate cornuri cu ciocolata mancat pentru a aduna pozele pentru albumul ala...am mancat si 30 pe zi...ma mair cum mai traiesc...era o maine generala....mie imi place bulbazar si...pfff....mie si rusine...ala mic si dargut care arunca flacari...charizard....si imi mai placea si...of course PIKA.....si wooow....psyduck...era preferatul meu..ala imi placea cel mai mult psyduck rulzzz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pokemon NU mi-au placut niciodata :tease:

Nici mie...mi se pareau prea "simple" si "de copii" chiar daca aveam 6 ani :P Acum ma enerveaza....bine ,nici nu prea se mai difuzeaza .Totusi unii copii chiar sunt :crazy: dupa aceste desene 8) lor le plac....na doar sunt copii:p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×