Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Refacere Poli Timisoara

Postări Recomandate

Sincer, cu o astfel de echipa, Poli poate pune probleme serioase echipelor bucurestene inca din acest retur... Moldovan e un jucator experimentat si talentat... ca antrenor, Oli are puterea de a creea climatul perfect pentru performanta... in sfarsit, cineva care detine resursele necesare pentru a detrona Bucurestiul... adevarul e ca devenise plictisitor ca in fiecare an sa ai aceleasi candidate la titlu... nu strica o schimbare din cand in cand... 8) :- :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nenea admin ... in primul rand nu mai exista POLI "AEca". denumirea oficiala a clubului este "FCU POLITEHNICA TIMISOARA"post-4-1107985768_thumb.jpg

Editat de dorinand

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea ca cele mai bune transferuri din aceasta serie pe care Poli nu mai vrea parca sa o termine sunt Olaroiu in primul rand si apoi Caramarin, Contra(daca se rezolva) si Ovidiu Petre.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca ne-am bucurat prea repede:

 

Arestarea lui Alexandru Iancu, presedintele Consiliului de Administratie al lui Balcaan Petroleum, a provocat panica la Poli Timisoara.

 

Intrucat se spune ca, in cateva zile, conturile clubului vor fi blocate, antrenorii si jucatorii momiti cu bani grei trec prin momente tensionate. Prudent, Cosmin Olaroiu nu a semnat contractul cu gruparea de pe Bega, iar Moldovan si Contra sunt contrariati de situatie, in ciuda asigurarilor lui Anton Dobos, care sustine ca partea britanica din Balcaan Petroleum va fi, in continuare, alaturi de echipa.

 

Detalii: Gardianul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

foarte interesant!!! din tot muntele de evazionisti care exista pe langa RAFO, singurii vinovati sunt cei de balcaanpetroleum. de fapt cum am indraznit sa ne ridicam capu si atentam la locurile din fruntea clasamentului care trebuie sa fie ocupate de echipele din "miticesti". sunt scharbit de tot ce se intampla in fotbalul romanesc. trebuie sa fim orbi sa nu vedem ca echipe ca steaua si dinamo stau in fruntea clasamentului doar ajutate de "oameni de bine". a se vedea cazu otelu galati - la care sau gasit datorii de multe miliarde .. si poli timisoara care a evazionat RAFO.

Editat de dorinand

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
felicitari poli!!! 3-0 cu CFR Cluj. un meci excelent.

[snapbacca]31081[/snapbacca]

 

Da, inceputul returului este excelent si avem sperante ca in sezonul urmator Poli se va lupta cu echipele din Bucuresti pentru suprematie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar un meci foarte frumos... pacat ca sa-a accidentat Moldovan... sper sa nu fie grav si sa revina cat mai curand pe teren...

 

Mi-a placut atmosfera din trbune.. roportal, ai fost pe acolo? 8) 8) 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-a placut atmosfera din tribune.. roportal, ai fost pe acolo?  8)  8)  8)

[snapbacca]31211[/snapbacca]

 

De data asta nu dar cred ca urmatorul meci o sa fiu prezent.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×