Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Refacere Poli Timisoara

Postări Recomandate

Ce parere aveti de venirea lui Cosmin Olaroiu la Poli?

Eu unul am mari sperante ca vom scapa de retrogradare si cine stie la anul poate vom fi in top.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum FC NATIONAL sa-a mutat(in mare parte) la Timisoara...sunt sanse destul de mari ca Poli,nu numai sa scape de retrogradare dar si sa urce cateva locuri bune in clasament! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Una dintre miscarile surprinzatoare ale acestui intersezon... odata cu venirea lui Olaroiu la Timisoara au aterizat si cativa bancari, astfel ca Poli are toate sansele sa se salveze anul acesta de la retrogradare... cu toate acestea, ma ingrijoareaza situatia Nationalului.. a ramas fara antrenor si fara jucatorii importanti... nu cred ca aceasta mutare va fi de bun augur pentru bancari... :blinca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... cu toate acestea, ma ingrijoareaza situatia Nationalului.. a ramas fara antrenor...

[snapbacca]24802[/snapbacca]

 

Echipa FC National are un antrenor, in persoana italianului Roberto Landi, in varsta de 48 de ani. Landi a fost goal-caeeper in Serie A la Bologna, Piacenza, Modena si Siena, iar ca antrenor a mai pregatit echipele nationale ale Georgiei si Lituaniei. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de cand a reinviat poli publicul timisorean a castigat multe trofee pentru echipa lor iubit. acum a venit momentul ca si echipa sa rasplateasca publicul cu aceasi moneda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sunt fan al Timisoarei. Dar trebuie sa spun ca daca Olaroiu va reusi sa lege echipa de care dispune, in sezonul viitor se va bate pentru participarea in cupele europene. Acum totul depinde de Olaroiu, ca altfel jucatori are.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Seria incredibilă de transferuri la Poli AEca Timişoara pare saă nu se mai termine. După

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Totul e ca jucatorii sa se inteleaga. Ati vazut Realul ce de vedete are si ce mai pierde in campionat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Internationalul Viorel Moldovan, care anuntase in urma cu doua zile ca va renunta la activitatea sportiva, a semnat in aceasta seara cu gruparea Poli "AEca" Timisoara.

"Sa va spun ultimele noutati. Maine se prezinta la lot Viorel Moldovan, iar poimaine probabil va veni si Cosmin Contra, daca primeste acordul lui Athletico Madrid. Nu stiu prin ce minune, Toni Dobos la-a consvins pe Moldovan sa revina pe teren.", a declarat Cosmin Olaroiu, ieri seara, pe Aeroportul International "Henri Coanda" la plecarea spre Cipru, unde Poli "AEca" Timisoara va intreprinde un turneu de pregatire.

 

Toni Dobos a precizat ca discutia dintre el si Moldovan ar fi fost urmatoarea: "Eu in locul tau as da bani sa mai joc. Nu uita ce atmosfera este la Timisoara."

 

Sursa Total Sport

 

:oca: 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×