Sari la conținut
Forum Roportal
Gheorghiu Vlad Ioan

Chicken Invaders: 1, 2, 3!

Postări Recomandate

Nu te supara pe mine dar Chicken Invaders este joc pentru copii de gradinita, cel putin asta e parerea mea. Eu recomand CU CALDURA pentru cei care doresc sa joace un shooter captivant dar CS nu este potrivit pentru ei, Hidden and Dangerous 2, este absolut superb. In SinglePlayer esti comandantul unei echipe SAS (Special Air Service)de 4 oameni, si trebuie sa faci misiuni diverse, din Japonia in jungla pana in desertul African. In MultiPlayer este... nici nu stiu cum sa ma exprim, EXTRAORDINAR, de la modurile CO-OP unde impreuna cu amici din toata lumea faci misiunile din SinglePlayer si modul Objective, unde ai de facut diverse obiective. Eu va recomand acest joc pentru ca va dezvolta, tactica si reflexele si nu este plictisitor deloc si nici nu costa mult, doar 780.000 la orice magazin de calculatoare. Nu va ingramaditi sa-l luati pirat ca nu o sa mearga in MultiPlayer din cauza ca CD-Key este dezactivat din cauza la Crack :giveheart:

Editat de Ameriknu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma supar am 10 ani dar totusi, sicer tot mai mult imi place Canter Strike 1.6!

Da am facut un forum si pentru acest joc!Sa afie si el mai popular, si, toata lumea are un gust!!!

Sa nu te superi tu.

 

Counter-Strike 1.6, 1.5!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nici atat sa ma supar, eu am zis sa nu te superi tu, adica sa nu o iei ca pe o jignire. Eu unu sunt cu jocurile astea mai "tactice", gen Hidden and Dangerous 2, Call of Duty 2 etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Age Of Empires ? Da, am auzit de el dar singurele jocuri de strategie care mi-au placut si care imi plac sunt: Red Alert 1 si 2, Command and Conquer Generals si Zero Hour, Stronghold 1 si Crusader, Rise of Nations 1 si Thrones and Patrons.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Age Of Empires ? Da, am auzit de el dar singurele jocuri de strategie care mi-au placut si care imi plac sunt: Red Alert 1 si 2, Command and Conquer Generals si Zero Hour, Stronghold 1 si Crusader, Rise of Nations 1 si Thrones and Patrons.

de Rise of Rome ai auzit?si...din ce iti place tie sunt de acord cu Crusader!si Stronhold cum ai facut rost de el vreau si yo!!!lam jucat la un prieten si mia placut!!!

Editat de Gheorghiu Vlad Ioan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×