Sari la conținut
Forum Roportal
jamy_ro

Ati intalnit politist care sa refuze spaga?

Postări Recomandate

In 5 ani decand am permis am fost oprita de ceva ori si mai ales pentu depasirea vitezei!Ca un record personal am 198 km/h fara sa dau numele agentului care a luat banii si mi-a urat drum bun!Voi???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In 5 ani decand am permis am fost oprita de ceva ori si mai ales pentu depasirea vitezei!Ca un record personal am 198 km/h fara sa dau numele agentului care a luat banii si mi-a urat drum bun!Voi???

 

Nu am intalnit nici care sa refuze,dar nici care sa ceara...

 

Pentru varsta pe care spui ca o ai, nu-i cam mult 198 ???Asta e o intrebare de persoana prudenta la volan...Bine ca s-a inventat noul Cod Rutier!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am intalnit nici care sa refuze,dar nici care sa ceara...

 

Pentru varsta pe care spui ca o ai, nu-i cam mult 198 ???Asta e o intrebare de persoana prudenta la volan...Bine ca s-a inventat noul Cod Rutier!

nu spun, chiar am 23 ani si nu-i mult 198 km/h viteza n-are varsta! cel mai mult, ca un record personal a fost 230 km/h.Stii am o vorba "una e sa fii sofer si alta sa te nasti sofer" :giveheart:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu spun, chiar am 23 ani si nu-i mult 198 km/h viteza n-are varsta! cel mai mult, ca un record personal a fost 230 km/h.Stii am o vorba "una e sa fii sofer si alta sa te nasti sofer" :giveheart:

##################

Editat de Victor Apostu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

GinGin a spus: Pentru varsta pe care spui ca o ai, nu-i cam mult 198 ???Asta e o intrebare de persoana prudenta la volan...

jamy ro doar i-a raspuns ca are 23 de ani. Ce iti bagi nasul pe unde nu iti fierbe oala, Victore?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
GinGin a spus: Pentru varsta pe care spui ca o ai, nu-i cam mult 198 ???Asta e o intrebare de persoana prudenta la volan...

jamy ro doar i-a raspuns ca are 23 de ani. Ce iti bagi nasul pe unde nu iti fierbe oala, Victore?

Da chiar asa...nu-i treaba mea...imi cer scuze!!! Am sters ce-am scris ca nu vreau sa contrazic pe nimeni acus in ajun de Anul Nou... Sper ca esti multumita!

Editat de Victor Apostu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da chiar asa...nu-i treaba mea...imi cer scuze!!! Am sters ce-am scris ca nu vreau sa contrazic pe nimeni acus in ajun de Anul Nou... Sper ca esti multumita!

 

inconstienta nu are varsta...din pacate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si care-i legatura intre gaborii ce iau sau nu iau spaga si laudarosenia specifica varstei de 5 ani?

 

in locul tau, mergeam pe burta de sofer inascut...

Editat de ironic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si care-i legatura intre gaborii ce iau sau nu iau spaga si laudarosenia specifica varstei de 5 ani?

 

in locul tau mergeam pe burta de sofer inascut...

esti gabor si te simti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

doar ma ingrozeste gandul, la acele vieti nevinovate, ce le poti curma destinul cu inconstienta ta juvenila...

Editat de ironic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×