Sari la conținut
Forum Roportal
katyshor

Scoaterea insemnelor religioase din scoli

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si de credinta nu...?!!!!!!

bine, cum spui tu..

nu m-ar mira sa aflu ca unii cred in "spiritul" unei hartii igienice si se roaga lansand sfanta basina de dupa fasole.

hai bai....stay calm

ca sa intelegi mai bine, te intreb unde sunt marile religii ale mileniilor trecute ? intre paginile unor carti de istorie.

si ce se intampla cu cel care are credinta datorita unei religii, atunci cand religia lui se naruie ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ca sa intelegi mai bine, te intreb unde sunt marile religii ale mileniilor trecute ? intre paginile unor carti de istorie.

si ce se intampla cu cel care are credinta datorita unei religii, atunci cand religia lui se naruie ?

............

care religii ma...?

exemple...de religii disparute..( cred ca la asta faci referire)

...........

mai mult....din marile religii cunoscute s-au desprins fractiuni care au la baza aceleasi religii, credinte.

..........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
............

care religii ma...?

cu "ma" sa i te adresezi mamei tale. daca-i place.

 

o sa continui dialogul cu tine cand o sa inveti ca nu toti fac parte din "gashka de la bloace".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu "ma" sa i te adresezi mamei tale. daca-i place.

 

o sa continui dialogul cu tine cand o sa inveti ca nu toti fac parte din "gashka de la bloace".

...............

offtopic.

pai daca tot te simti ofensat de un apelativ nesemnificativ ( ma ) si ai adus in discutie "mama", banuiesc ca stii sa interpretezi niste puncte. .....................................

esti cam sensibil musiu, prea sensibil :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...............

offtopic.

pai daca tot te simti ofensat de un apelativ nesemnificativ ( ma ) si ai adus in discutie "mama", banuiesc ca stii sa interpretezi niste puncte. .....................................

esti cam sensibil musiu, prea sensibil :doh:

punctele le pun in locul coeficientului tau de inteligenta, pentru ca inca n-ai observat din mesajele mele ca-s femeie si nu barbat. :good: salutari mamei tale si felicitari pentru odorul ei, by the way... :doh:

si nu, nu m-am simtit ofensata, doar ca nu putem discuta la acelasi nivel. ar fi un cosmar pentru mine sa ma simt ofensata de toti "ma"-ii de pe net, nu crezi? :ph34r:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×