Sari la conținut
Forum Roportal
ValyPCh

The Orange County aka Rebel in California

Postări Recomandate

Salutare iubitori de seriale ...E vreun iubitor de O.C. pe aici ?

Daca da , astept parerile voastre despre serial si personaje ....

 

Pentru cei care nu au auzit despre O.C o sa revin cu mai multe informatii ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi place serialul,e ceva vreme de cand n-am mai vazut un serial care sa-mi placa din toate punctele de vedere...actorii pe masura ,decoruri exceptionale :yahoo: ...pacat ca e numai duminica si trebuie sa astepti o saptamana intreaga pana vezi urmatorul episod. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi place serialul,e ceva vreme de cand n-am mai vazut un serial care sa-mi placa din toate punctele de vedere...actorii pe masura ,decoruri exceptionale wink.gif ...pacat ca e numai duminica si trebuie sa astepti o saptamana intreaga pana vezi urmatorul episod. smile.gif

 

 

Hello , ma bucur ca sunt si iubitori de O.C pe aici ... Daca il urmaresti la TV inseamna ca esti la sezonul 2 ... Poti sa downloadezi de pe net restul episoadelor , cat si sezonul 3 si primele 11 episoade din sezonul 4 . Eu am toate sezoanele plus putin extra ...daca esti interesata , lasa un pm si vedem cum facem . CIao ,ciao .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu`mi vine sa cred cat de mult imi place serialul asta, mai ales ca eu nu eram fana a serialelor in general. Pacat ca s-a terminat din cauza celor de la FOX care n-au avut ce sa faca decat sa le puna in competitie cu alte seriale care erau clar mai populare. Oricum, sunt sigura ca nu o sa mai existe nici un serial ca The O.C., in care aveai si comedie (mai ales datorata ironiei si sarcasmului prezent pe tot parcursul episodului si serialului) si drama (we all need it sometimes). The O.C. rules (or ruled) :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac mult...sunt caractere vii...au mult umor...personajele nu sunt idealizate si nici macar extraordinare in "aranjamentul" actoricesc.si cum sa nu ma atraga farmecul lui Seth sau senzualitate lui Ryan? :ok:

Nefiind o urmaritoare de seriale din cauza ca nu ma prea uit la Tv,sunt surprinsa cum ma aducea OC in fata televizorului duminica...de fapt...s-a mai intamplat ca un serial sa-mi produca un oarecare interes..Dawson's Creek.

Si-acum fac randurile mafiei mai groase,alaturandu-ma cu un delict...tocmai imi downloadez primele doua sezoane din dawson's creek... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da-mi si voi un submit (cei care iubesc acest serial) la link-ul urmator www.fox.com/oc/savetheoc ''Save the O.C'' cine stie poate ,poate se razgandesc oamenii astia si vor continua filmarile pt. serial. :flowers:

Editat de sheer_rose

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ValyPCh am incercat sa-ti trimit un pm, insa ai inbox-ul plin sau mesageria dezactivata. :spiteful:

Editat de sheer_rose

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am inceput si eu sa urmaresc "The O.C." si chiar imi place. Stian despre acest seria de ceva vreme de la Tv, dar niciodata nu l-am urmarit caci nu mi se parea interesant, dar uite ca m-am inselat....e un seria super tare care are toate ingredientele de a te tine nemiscat in fata tv-ului sau a calculatorului :airkiss:

My blog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ValyPCh am incercat sa-ti trimit un pm, insa ai inbox-ul plin sau mesageria dezactivata. :tease:

 

 

Hmm, nu e dezactivata optiunea de "pm" ... daca vrei sa-mi transmiti ceva , ma poti gasi la valy_21pch@yahoo.com .

 

 

Am inceput si eu sa urmaresc "The O.C." si chiar imi place. Stian despre acest seria de ceva vreme de la Tv, dar niciodata nu l-am urmarit caci nu mi se parea interesant, dar uite ca m-am inselat....e un seria super tare care are toate ingredientele de a te tine nemiscat in fata tv-ului sau a calculatorului

 

Sa inteleg ca urmaresti Seria I ? :airkiss: ... Este seria care m-a tinut cu sufletul la gura ... erau zile cand abia asteptam sa vin acasa sa mai vad un episod ... sa vad in ce belele se mai baga Marissa si cum Ryan o scoate din incurcatura sau ce perle mai scoate Seth :) uhhh ce vremuri . Iti urez vizionare placuta si iti spun sincer ca nu o sa regreti fiecare minut petrecut in fata tv-ul sau pc-ului urmarind The O.C. O seara placuta ....

Editat de ValyPCh

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×