Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu dau 1 leu/minutul....am fost de 2 ori pana acum cate 10 min..deocamdata nici o schimbare de culoare...dar sunt si f alba...daunator cred ca este daca te duci non-stop...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

folositi crema bronzanta nivea!!!!!!!!!!!!1e fff buna io arat de parca am fost o sapt. la plaja...si nu se ia pe haine...sunt fff multumita!...si nu e daunatoare....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o persoana cu pielea alba cam de cate sedinte are nevoie si inca ceva .. te bronzezi sau te inrosesti?

crema de la solar este neaparat necesara?

cate dintre voi ati fost la Solar Ergoline si vreau sa mai stiu daca ati fost sau nu multumite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt foarte alba, genul care se inroseste si apoi se albeste la loc. Am fost si la solar si efectul a fost acelasi: m-am inrosit, m-am umplut de pistrui si apoi m-am albit la loc, dar pistruii au ramas :D

Deci solutia mea este autobronzantul L'oreal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o persoana cu pielea alba cam de cate sedinte are nevoie si inca ceva .. te bronzezi sau te inrosesti?

 

O persoana cu pielea deschisa la culoare ar trebui sa evite soarele si in special solarul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

voi n-ati auzit de solar care o bubuit ? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am fost la solar.. pentru prima data dupa o pauza de un an.. Am avut o sedinta de 3 min, la vertical. Cand am iesit, zona din jurul genunchilor imi era rosie, ca si cum ar fi fost iritata. Sa fie vreo problema?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SOLARUL - avantajele si dezavantajele lui...cat costa o sedinta...de cate e nevoie....care stie mai multe detalii..nu ar strica sa si le scrie...:huh:..sunt sigur k sunt multi la fel de curiosi k mine...efectele asupra pielii..si bineinteles durata unei sedinte...si cat timp este pastrat acest bronz artificial??

Pai... este ca bronzul natural. O sedinta dureaza cat vrei tu, de la 5 minute pana la 20, samd, iar costul sedintei este de fapt costul minutelor pe care le stai.

Mie una nu mi se pare foarte scump... pretul unui minut variaza de la salon la salon, in unele locuri este 1.2 lei, in altele 1 leu, samd.

Referitor la efecte...hmm.... eu am prins culoare, este a doua sedinta pe anul asta, maine ma duc la a treia.. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×