Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

capricornii nu "se vor muta" in interior.....iar pina inteleg un lucru fara "sa fie sefi" va mai trece multa apa pe Dunare..... :blink:

multa iubire

Ce vrei sa spui? :cool:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

solistry,

e simplu.... orgoliu mare .... cere un "sfat" si tot ca el face ...pai atunci ce rost mai are discutia despre un lucru daca "dorinta de a fi sef" oricum ti-a dat raspunsul inainte.... :blink: asta e capricornul.... :cool:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De unde stii?ce esti capricorn? :blink: ,capricornii intr-adevar cer sfaturi si asta pentru ca ii intereseaza parerile celorlalti si chiar le respecta parerile... dar daca nu este pe deplin convins ca este cea mai buna alegere,multumeste si analizeaza singur optiunile....nu cred ca da in cap nimanui daca nu e multumit de raspuns....doar ca ii place sa aiba o viata organizata cum numai el singur o poate realiza...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De unde stii?ce esti capricorn? :o: ,capricornii intr-adevar cer sfaturi si asta pentru ca ii intereseaza parerile celorlalti si chiar le respecta parerile... dar daca nu este pe deplin convins ca este cea mai buna alegere,multumeste si analizeaza singur optiunile....nu cred ca da in cap nimanui daca nu e multumit de raspuns....doar ca ii place sa aiba o viata organizata cum numai el singur o poate realiza...

cu cei care " sa asculte " de ei... :blink:

multa iubire

 

nu sunt capricorn .... :cool:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu toti capricornii vor sa fie sefi si sa dea ordine...poate ne place sa conducem lumea si ne place sa credem ca putem schimba ceva,dar vrem sa facem bine,vrem sa ajutam in niciun caz sa ne impunem,sa iesim in evidenta si dupa cum observ ,parerea ta nu este una tocmai buna despre aceasta zodie ca oricare alta...suntem si noi oamenii... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu toti capricornii vor sa fie sefi si sa dea ordine...poate ne place sa conducem lumea si ne place sa credem ca putem schimba ceva,dar vrem sa facem bine,vrem sa ajutam in niciun caz sa ne impunem,sa iesim in evidenta si dupa cum observ ,parerea ta nu este una tocmai buna despre aceasta zodie ca oricare alta...suntem si noi oamenii... :roll:

te contrazici singura..... :lol2:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
te contrazici singura..... :roll:

multa iubire

Poate ne sta in caracter....sa fim mereu impotriva celorlalti,sa avem mereu ceva de obiectat :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ne sta in caracter....sa fim mereu impotriva celorlalti,sa avem mereu ceva de obiectat :roll:

asta nu ajuta cu nimic ...apropo de ce spuneai mai sus.....iara te contrazici singura... :lol2:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta nu ajuta cu nimic ...apropo de ce spuneai mai sus.....iara te contrazici singura... :roll:

multa iubire

Pai cred ca asta e o trasatura a capricornilor,nu stiu....depinde din ce parte bate soarele....si soarele apune si rasare :lol2:

e in continua miscare....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai cred ca asta e o trasatura a capricornilor,nu stiu....depinde din ce parte bate soarele....si soarele apune si rasare :roll:

e in continua miscare....

pai dupa atita miscare mai ia o pauza(desi voi nu prea stiti sa va relaxati).... :lol2:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×