Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

ce ideei aveti pentru capricorn .. un cadou de ziua lui ... sa ii se potriveasca :yahoo: :yahoo:

 

Ceva nobil ^^

 

Multumim..........Urat din partea ta.

 

Era vorba strict despre tariceanu nu despre zodie dohhh

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si io o capricoarna incapatanata :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ceva de valoare , se zice ca suntem materialisti , da :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Belea cu capricornii , iti trebuie ani de zile ca sa reusesti sa intri pe sub pielea lor :yahoo: si daca nu stii sa ii tii aproape o i-au la fuga...[/quote name=DarkBringer' post='572748' date='Jan 15 2007, 09:50 PM]

 

 

Asta cam asa e ...suntem f. pretentiosi in materie de oameni si nu intra oricine pe sub pielea unui capricorn :yahoo:

Editat de ISIS76

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt o fire prietenoasa dar nu cu oricine,imi trebuie timp sa-l cunosc pe cel de langa mine,nu-mi place minciuna si imi place sa glumesc...dar mai este o parte,mai intunecata care nu accepta jumatati de masura si nu se multumeste niciodata cu putin,vrea totul sau nimic...

Oare asa sunt toti capricornii,sau mai sunt si mutanti?care nu se regasesc niciunde...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt o fire prietenoasa dar nu cu oricine,imi trebuie timp sa-l cunosc pe cel de langa mine,nu-mi place minciuna si imi place sa glumesc...dar mai este o parte,mai intunecata care nu accepta jumatati de masura si nu se multumeste niciodata cu putin,vrea totul sau nimic...

Oare asa sunt toti capricornii,sau mai sunt si mutanti?care nu se regasesc niciunde...

 

Ma regasesc in ce spuneti voi ... oare sa fim cativa mutanti X ? Nu cred ... :yahoo: :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oare toti capricornii sunt incapatanati ?si chiar daca isi vad in cele din urma greselile sunt prea orgoliosi ca sa recunoasca...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

capricornii nu "se vor muta" in interior.....iar pina inteleg un lucru fara "sa fie sefi" va mai trece multa apa pe Dunare..... :blink:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×