Sari la conținut
Forum Roportal
Freyja

Snow Patrol

Postări Recomandate

Am ascultat putine piese de la ei, dar suna fain. Stiu ca-s mai vechi insa eu nu de mult timp i-am descoperit.

"If I lay here ...If I just lay here ...Would you lie with me and just forget the world?" -Chasing cars :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi plac,au o muzica placuta...uneori chiar senzuala...nu stiu...ma intriga si forta unor mesaje din muzica lor..iar solistul are un aer de "i came in peace"...nu stiu...aprecieri pozitive per total.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa ne spui tu prima parerea ta, sa stim cu cine discutam :doh:

In rest...despre Snow Patrol...ce pot sa zic...le'am ascultat doar piesa Chasing Cars si imi place foarte mult. As cauta si alte piese de'ale lor...dar imi e lene si nu stiu sigur daca merita :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt fana si nici nu cred ca o sa devin. Nu am nimic impotriva trupei, nu pot zice ca e nasoala dar pur si simplu nu e genul meu. Tre sa recunosc ca nu am ascultat decat Chasing Cars, pt ca sincer nu m-a facut cantecul asta sa vreau sa ascult mai mult si nu stiu daca merita,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar trebui sa ne spui tu prima parerea ta, sa stim cu cine discutam :lol2:

In rest...despre Snow Patrol...ce pot sa zic...le'am ascultat doar piesa Chasing Cars si imi place foarte mult. As cauta si alte piese de'ale lor...dar imi e lene si nu stiu sigur daca merita :)

Mie personal imi plac foarte mult.au un stil aparte si mi se par romantici.Si nu numai Chasing cars e faina ci mai recomand Light up si You`re all that i have :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×