Sari la conținut
Forum Roportal
jamy_ro

Mercedes sau BMW?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu prea esti ontopic cu alegerea ta. :roll:

:roll:

ma adaptez si eu vremurilor.

 

modelul ales de tine este o super piesa de inspiratie cazona cu eleganta cu adevarat speciala.

sa visam, de ce nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol:

ma adaptez si eu vremurilor.

 

modelul ales de tine este o super piesa de inspiratie cazona cu eleganta cu adevarat speciala.

sa visam, de ce nu?

Modelul ales de mine este perfect pentru ce-mi place mie sa fac: off-road pe coclauri. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Modelul ales de mine este perfect pentru ce-mi place mie sa fac: off-road pe coclauri. :lol:

 

Nu as putea spune asta ca nu am condus aceasta masina. Opiniile privind cele mai bune masini off road se canalizeaza spre Toyota, din informatile mele. In alta ordine de idei Mercedes are modele foarte reusite dar si mai putin reusite, dupa parerea mea.

Raman la ideea ca modelul acesta e o masina foarte eleganta. Nu neaparat comoda, rapida sau fiabila.

Editat de Rodica`

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
maine te duci sa-ti cumperi o masina ai banii suficienti pentru achizitionarea oricarui model.ce ai alege mercedes sau bmw?si ce model?

Nici una.Am achizitionat alta de banii aia.La categoria de preturi in care se incadreaza BMW si Benz sunt si altele de ales.

Dar ca sa fiu totusi on topic,daca as avea de ales numai dintre cele doua firme as alege Mercedes modelul CLS.

mercedescls350hinten661.jpg

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dintre mers si bemeve,aleg primul,indiferent de serie sau clasa,desigur ca si BMW sunt bune,insa concureaza cu audi, Mercedesu e primu-n top :lol: :P

Editat de MaxJuve

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×