Sari la conținut
Forum Roportal
jamy_ro

Mercedes sau BMW?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bai "desteptule" de aia are caii putere...., Daca vrei iti fac o demonstratie ca sunt in Romania, ca sa te convingi singur. :giveheart:

Iar ceilalti, daca nu credeti, incercati!!!!

fat-o ca sa scoti consum foarte mic la o masina puternica nu trebuie sa tragi de ea.in cazul meu cam 100-120 km/h e viteza necesara constanta!

 

Se pare ca nu citesti cu atentie ceea ce scriu si atunci discutia este inutila. O fi echipat X5-ul tau cu un motor de 3000cm3 (204, 218, 231 bhp) DAR NU CU MOTORUL BITURBO de 286 bhp...fii atent te rog frumos si nu mai fabula. Motorul diesel biturbo 286 bhp a inlocuit recent, sept. 2006 pe cel de 272 bhp, nici unul dintre acestea nu a echipat inca X5. Pentru detalii poti sa consulti site-ul lor official.

maine ma uit pe talon ca-l am in masina si-ti spun!Si ca un apropos "nu fabulez"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fat-o ca sa scoti consum foarte mic la o masina puternica nu trebuie sa tragi de ea.in cazul meu cam 100-120 km/h e viteza necesara constanta!

maine ma uit pe talon ca-l am in masina si-ti spun!Si ca un apropos "nu fabulez"...

 

 

" A trage de o masina" dupa parerea mea e sa o duci doar in a-ntaia sau a doua, adica sa o turezi sa o ia naiba, cand, in cazul de fata e vorba de turatii f. mici.

Eu sunt de parere ca ar fi mai bine sa lasi volanul si sa te pui sa recapitulezi cartea de gramatica.... :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
" A trage de o masina" dupa parerea mea e sa o duci doar in a-ntaia sau a doua, adica sa o turezi sa o ia naiba, cand, in cazul de fata e vorba de turatii f. mici.

Eu sunt de parere ca ar fi mai bine sa lasi volanul si sa te pui sa recapitulezi cartea de gramatica.... :focus:

Daca te crezi atat de desteapta d-ra arata-mi greselile de gramaticale facute!Oricui i se intampla pe tastatura sa apasam litere gresite!Nu sunt baiat "desteapt-o"Cei care au urmarit discutia ar fi bine sa raspunda asta bineinteles daca au cunostiinte in cauza.Problema pe marginea careia tot discutam noi l-am intrebat si pe tatal meu care e sofer profesionist si am dreptate 100%PS : n-am nevoie de florile tale, incapatanarea ta imi este deajuns

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

decat sa bagi benzina(motorina)intr-un gigant d la mercedes ...mai bine pui de-o parte si intr-un an chiar deschizi o afacere:))si nici cu bmw-ul nu iti e frica...arata bine,se conduc super dar cand auzi cati bani tre' sa dai din buzunar la un full d rezervor mai bine nu...sa nu mai vorbim dak il opresti in vreo gura de canal neastupata...scump domne',scump

Editat de just me...bytzu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
decat sa bagi benzina(motorina)intr-un gigant d la mercedes ...mai bine pui de-o parte si intr-un an chiar deschizi o afacere:))si nici cu bmw-ul nu iti e frica...arata bine,se conduc super dar cand auzi cati bani tre' sa dai din buzunar la un full d rezervor mai bine nu...sa nu mai vorbim dak il opresti in vreo gura de canal neastupata...scump domne',scump

 

Ai dreptate, iata un concept progresist, tipic romanesc. Pui deoparte si vinzi chiloti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ha ha ha BMW si autoturismele ... taticu .. masinile iti zic eu ca sunt de 2 feluri mercedesuri si restul ... bmw e minciuna :) plasticuri de masini... presupun ca ai un bmw sau vre`un prieten bun care are si gata e cea mai tare :()

vezi ca mercedesurile sunt cele mai luxoase intotdeauna a fost mai scump ca bmw ma refer la motorizari asemanatoare sa nu mai zic de manevrabilitate , satiu putere si tot ce vrei u :huggles:

 

app cand te faci si u mare i`ati un clasa E sau clasa S si atunci sunt suta la suta ca zici ca MB e cel mai tare :huggles:

 

 

si pt cei cu banii pe benzina ,motorina pai taticu daca vrei lux si putere si ai bani sa tzil permiti nu cred ca un full de rezervor ar fi o problema :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×