Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

- cu domnu' Goe......... sunt repetenta-ntr-ale vietii, sunt un "puisor" de fata, am in juru' meu proaste care ma rasfata si ma plimb pe "bulivar".

 

P.S. "Ce treaba ai tu, uratule?" :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Putin cu Rachel Vinrace din 'Calatorie in larg' de Virginia Woolf. Si putin si cul alte personaje, nu-mi vin in minte acum... dar acesta este un roman citit de curand.

Editat de mysterious*girl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am regasit cel mai complet in Stefan Gheorghidiu-Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi... :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu m-am regasit cel mai complet in Stefan Gheorghidiu-Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi... :yes:

 

Si asemeni lui Stefan ti-ai proiectat in minte o imagine a unei Ele..un ideal de feminitate catre care aspiri cu toata fiinta? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si asemeni lui Stefan ti-ai proiectat in minte o imagine a unei Ele..un ideal de feminitate catre care aspiri cu toata fiinta? :doh:

A trecut ceva vreme de cand am citit-o...si da...cred k m-a prins intr-un moment in care aveam aprox aceeasi gandire si conceptie despre dragoste ca si Gheorghidiu...nici acum nu m-am schimbat f mult...

 

P.S:Stiu ca acum imi spui k sunt nush cum si nush cum...dar am zis ca merita totusi sa fiu sincer! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×