Sari la conținut
Forum Roportal
Crusher

Lucru manual

Postări Recomandate

Doamna, daca va zic ca io-ntr-a sasea am luat un 3 la lucru, ma credeti? nu stiam sa crosetez si trebuia sa fac un mileu in trimestrul ala si nu l-am predat la timp :)

 

de aia am facut eu traforaj :blink:

am zis ca mai bine imi tai degetele decat sa le intep cu acu', ca etamina tot n-o nimeream :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Avind in vedere faptul ca sint un antitalent la lucru manual, m-am gindit sa ma dau bine pe linga profa...

 

Oare "mita" ar functiona?... Ce sa ii dau?.... O ciocolata?... Mai trebuie indulcita?.... :)

Editat de zina apelor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Misto Profa asta .. :) mai ales ca are si o alunita ..pe sanul stang.. :cry: :focus:

Noroc ca ma pricep la traforaj..ca ma lasa bunaciunea .. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Misto Profa asta .. :) mai ales ca are si o alunita ..pe sanul stang.. :cry: :focus:

Noroc ca ma pricep la traforaj..ca ma lasa bunaciunea .. :tease:

tu de dai la profa de lucru manual? :crazy: :crazy:

vrei sa-ti dea si diploma???

eu stiu sa cos, sa trag la masina de cusut... :)

e bine?

Editat de larisa_vas

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu un singur lucru... Ce-i facut cu mina ta e lucru manual si e si bine facut!

 

Asa ca, la lucru manual ne pricepem toti... Mai ales cind facem alegeri gresite...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand eram mica, din cauza de comportament necorespunzator am fost mutata de la lucru manual la traforaj. Si ce frustrata am fost! asa ca acum o intreb pe profa, ma primeste si pe mine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu de dai la profa de lucru manual? :roll: :soc:

vrei sa-ti dea si diploma???

eu stiu sa cos, sa trag la masina de cusut... :doh:

e bine?

:frusty: adica nu e voie .. :tease: ...poate nu ma auzit ..ca ramam coricent la ..gherghef.. :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai, elevi :cry:, mie nu-mi prea place sa dau pe la scoala, asa ca, la ora mea n-aveti decat sa fumati prin bude, sa beti bere-n cancelarie, sa chiuliti cat incape!

O sa va anunt saptamanal ce aveti de facut si care-i tema pt ora urmatoare, in rest..........LIBERRRRRRRR!

Editat de diclona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia sa vedem: puteti croseta in ritm iambic cuvintele mar, cravata, mura, ciclop?

Notele se vor pune-n functie de chefu' meu si de nepotism! :giveheart:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×