Jump to content
Forum Roportal
Crusher

Arta Seducţiei

Recommended Posts

Cam evazive cursurile, prof! Mai detaliat si mai concret... se poate? :yahoo:

Pai din lipsa de ..elevi..cum ai vrea.. :yahoo:

:yahoo: nu am zis ca seductia e tot una cu psihologia..

am zis ca seductia e o ramura a psihologiei... si voi sustine aceasta idee . punct!

Trebuie sa te corectez...psihologia este ramura a ..strategiilor de seductie,nu invers..

Aceasta este o ARTA..

in ce secol traiesti dragul meu Laur?

....ma rog...hai ca ma inscriu si eu...deci.domn' profesor...de cucerit l-am cucerit pe deplin,cred,...acum invata-ma cum sa-l pastrez..ca de mi-l fura alta.... :yahoo:

Cam pe la jumatatea lui..XIX..pe la 1920.. :yahoo:

Si primim pe toata lumea ..si pe ..Sei ,Dani si Movu..sinteti bineveniti..dar trebuie sa fiti sarguinciosi. :hi:

Edited by laurent-III-rd

Si primim pe toata lumea ..si pe ..Sei ,Dani si Movu..sinteti bineveniti..dar trebuie sa fiti sarguinciosi. :hi:

pai..daca profu' cam trage chiulul..noi de ce am fi prezenti? :yahoo:

pai daca vrei sa-l patrezi nu mai spune nimanui cum..si nici nu cere indrumari..ca mai baga si alta la cap... cere meditatii..prin pm :yahoo:

(sorry laur :yahoo: )

pai atunci ce rost mai are scoala asta :yahoo: ???....asa cum domn' profesor ne invata sa cucerim,trebuie sa ne invete si cum sa pastram ce am cucerit,nu?

si poate sa bage si alta la cap cat o vrea...ca tre' sa stie si cum sa aplice ce a invatat :hi:

pai atunci ce rost mai are scoala asta :yahoo: ???....asa cum domn' profesor ne invata sa cucerim,trebuie sa ne invete si cum sa pastram ce am cucerit,nu?

si poate sa bage si alta la cap cat o vrea...ca tre' sa stie si cum sa aplice ce a invatat :hi:

bine zis :yahoo: ... chiar...teoria ca teoria..dar cum sa aplicam..aici trebuie sa fim autodidacti?.. :yahoo:

pai..daca profu' cam trage chiulul..noi de ce am fi prezenti? :yahoo:

Pai nu trag chiulul ..nu merge forumul bine .. :yahoo:

:yahoo: .. atatea aberatii nu am vazut in viata mea :yahoo:

E..uite vezi acum,.. nu toti avem farmecul tau..natural. :hi:

bine zis :hi: ... chiar...teoria ca teoria..dar cum sa aplicam..aici trebuie sa fim autodidacti?.. :yahoo:

cam asa ceva..oricat de bun ar fi domn' profesor..tot singuri tre' sa invatam cum sa aplicam teoria

si poate sa bage si alta la cap cat o vrea...ca tre' sa stie si cum sa aplice ce a invatat :yahoo:

Pai invatati si asta .. :hi:

bine zis :yahoo: ... chiar...teoria ca teoria..dar cum sa aplicam..aici trebuie sa fim autodidacti?.. :yahoo:

Asta invatati in practica ..individuala si obligatorie ...cu mine. :yahoo: