Sari la conținut
Forum Roportal
sensoo

Cum poti intrepreta un comportament ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce treaba are erectia barbatului/colegului tau cu faptul ca tu esti casatorita?! :doh:

 

aaaaa

am uitat sa raspund la nedumerirea ta....

erectia la un barbat, chiar si in timpul unui dans cu o femeie de care se simte atras fizic, e un reflex normal........... suntem oameni nu roboti......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inainte de acel dans au fost intre voi si alte "semne", priviri lungi sau alte dansuri "intime"? Daca NU inseamna ca-ti construiesti singura in mintea ta "castele de nisip" si pur si simplu nu se merita sa distrugi o familie pt. o erectie.

Editat de IuliaDy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vi s-a intamplat voua, fetelor, ca un barbat strain, sa zicem un coleg de servici, sa danseze un blues cu dvs. si sa-i simtiti pur si simplu excitatia ? Asta, in conditiile in care sunt casatorita si sotul meu iesise putin afara. (el,in schimb, nu era cu nimeni) Recunosc ca sunt atrasa de acest barbat si mi s-a parut ca in mod subtil imi arata acelasi tip de simpatie. De ex., in timpul dansului n-am putut rezista si i-am strans usor mana, iar el mi-a raspuns la fel. A dansat cu multe colege in timpul petrecerii dar bag mana-n foc ca nu s-a purtat la fel. Cand m-am casatorit nu eram indragostita de sotul meu, insa cu timpul am inceput sa tin la el. Casnicia noastra a fost cu multe urcusuri si coborasuri. Suntem cu totii in jur de 30 ani, deci nu mai suntem copii. O relatie cu acel barbat e aproape imposibila din cauza distantei si din cauza ca sunt casatorita si am un copil. El nu e casatorit, dar are un copil.

 

 

Ca de obicei,femeile incep sa fabuleze,sa faca tot felul de presupuneri si scenarii, imediat ce li se pare ,,nu stiu ce".

 

 

Nu prea am multa experienta cu barbatii, dar as vrea sa aflu parerea voastra, avand in vedere ca persoana respectiva e foarte serioasa, cu o cariera de invidiat, admirat de multa lume. De ce s-ar fi dat in spectacol asa de fata cu mine ? (Oare bautura sa fi avut rostul ei ? Desi nu prea bea mult)

Va multumesc.

 

Da' care-i specatacolul?Eu zic ca el a procedat exact cum procedeaza orice barbat dispus sa...:daca pica e bine daca nu pica,urmatoarea la rand....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspunsuri; M-am mai dumirit cat de cat in legatura cu cele intamplate; nici nu ma gandesc la divort acum pentru ca totul merge bine intre mine si sotul meu, desi am jurat ca la urmatoarea cearta nu mai stau pe ganduri.

In legatura cu acel barbat, da, au fost unele priviri. Oricum, totul va trece pentru ca ne vedem cam o data pe an.

Va pup si va urez sarbatori fericite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fata hai!

 

dintr-o cearta 10 20 nu divortezi ... casnicia e asa cum zice la reclama cu portocalele : dragoste si rabdare ... n-ai sa gasestio tu miere si lapte in alta parte

 

asa ca daca ti-e a zbura cu pasarica pe la alte cuiburi fa-o cu discretie si vezi-ti de casa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa nu uitam totusi ca barbatul are o cariera de invidiat !! si doamna mai sta pe ganduri .... :o: :crazy:

 

Sa'n'teleg ca de fiecaredata cand mi se "ridica nivelu politic" tre sa ma insor sau sa divortez dupa caz ....

 

... si totusi realitatea bate filmul ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistita in banca ta...deocamdata nu esti decisa sa inseli si vei avea remuscari....cand vei fi decisa, atunci sa faci pasul. Vei simti cand va fi cazul....acum esti deocamdata in perioda cand parca ai vrea, parca iti place sa fii curtata, dar nu stii ce vrei..Dupa ceva timp te vei lumina si vei alege!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:haha:) Nu e o decisa o lae.

Fiti atenti la nuanta.."e aproape imposibil sa avem o relatie".

Adica aproape :lol2:.

Sensoo faci ce vrei. Sa ai fun, sarbartori fericite, si fii discreta.

S-auzim de bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca unii dintre voi se si gandesc ca numai la umblat cu altii imi sta capul, dar nu e chiar asa. Nu sunt usa de biserica, dar sotul nu mi l-am inselat niciodata. Iar cei pe care i-am inselat in trecut nu puteau fi numiti iubitii mei. Acum si pana se va face mare prioritatea mea este copilul meu si, cand m-am gandit la un divort, m-am gandit si la el, caci sotul, desi il iubeste in felul lui, nu se omoara cu atentii prea multe, la general vorbind. Niciodata n-am umblat dupa avere, asa cum se pare ca a dedus cineva, si oricum nici noi nu stam prea rau la capitolul material.

M-am mirat de acea erectie, ca sa inteleaga toata lumea, caci era ceva nou pt mine; adica nu mi s-a intamplat decat cu sotul meu, chiar si casatoriti fiind (in cazul lui mi se pare normal !) ; si bineinteles, au mai fost cazuri cand eram mai tanara, sau cu alti barbati vizibil interesati de mine. Recunosc ca i-am dat si eu apa la moara, pt ca mi-a placut de prima data de cand l-am vazut, si am simtit ca ar putea fi o persoana de care m-as putea indragosti. In felul asta m-am indragostit in liceu de un tip superb cu ochi albastri, pe care nu l-am uitat, iar cand il mai vad, si acum mai tresar. Cand am zis ca e imposibil, chiar n-am glumit. Doar ca mai visez si eu....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×